ULUS KAREL SANTRAL YETKİLİ SERVİSİ ADRES VE İLETİŞİM

Ankara Ulus’ta 2 adet Karel Santral yetkili servisi bulunmaktadır. İletişim bilgileri aşağıdadır.

Şirket AdıAdresTelefon
AK TELEFON HAB.SİS.LTD.ŞTİ.KONYA SOK. NO:5/10 ULUS / Ulus / Ankara03123121762 – 03123110600 – 03123106975
ORSA TELEFON LTD.ŞTİ.SEHIT TEGMEN KALMAZ CAD. ONCEL IS HANI NO:24/58 ULUS / Ulus / Ankara03123114578 – 03123100646 – 03123122103

İSKONTOLU SANTRAL VE ÜRÜN FİYATI ALMAK İÇİN 0850 244 1 451 NUMARALI TELEFONDAN ÇAĞRI MERKEZİMİZİ ARAYABİLİRSİNİZ

ULUS KAREL SANTRAL YETKİLİ SERVİSİ FİRMALARI HAKKNDA BİLGİLER

Ankara’nın iş dünyasında ve iletişim sektöründe öncü olan AK Telefon Haberleşme Sistemleri Ltd. Şti. ve Orsa Telefon Ltd. Şti., uzun yıllara dayanan deneyimleri ve kaliteli hizmet anlayışlarıyla dikkat çekmektedir. Her iki firma da müşterilerine geniş kapsamlı iletişim çözümleri sunmakta ve sektördeki gelişmeleri yakından takip ederek yenilikçi ürün ve hizmetlerle müşteri memnuniyetini sağlamaktadır.

AK Telefon Haberleşme Sistemleri Ltd. Şti., Ulus’ta bulunan merkezi ile Ankara’nın önde gelen iletişim şirketlerinden biridir. Konya Sokak’taki merkezlerinde, telefon haberleşme sistemleri üzerine geniş bir ürün yelpazesi sunmaktadır. Şirket, kurumsal ve bireysel müşterilerine yönelik telekomünikasyon ihtiyaçlarını karşılayan çözümler sunmakta ve teknolojinin gücünü kullanarak iletişim sektöründe öncü olmaktadır.

Orsa Telefon Ltd. Şti. ise Sehit Tegmen Kalmaz Caddesi’nde bulunan merkezi ile Ankara’nın önemli iletişim firmalarından biridir. Şirket, iletişim sektöründeki tecrübesini, müşteri odaklı yaklaşımıyla birleştirerek müşterilerine en iyi hizmeti sunmayı amaçlamaktadır. Telekomünikasyon alanında sunduğu ürün ve hizmetlerle müşteri memnuniyetini ön planda tutan Orsa Telefon, güvenilir ve kaliteli iletişim çözümleri sunmaktadır.

Her iki firma da, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak iletişim sektöründe güvenilir birer iş ortağı olmayı hedeflemektedir. Ankara’nın dinamik iş dünyasında AK Telefon Haberleşme Sistemleri Ltd. Şti. ve Orsa Telefon Ltd. Şti., kaliteli ürünleri ve profesyonel hizmet anlayışlarıyla önemli birer konuma sahiptirler.

Yorum Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Konuşmaya Başla
💬 Bize Yazın
İNDİRİMLİ!! SANTRAL VE ÜRÜN FİYATI ALMAK İÇİN WHATSAPP ÜZERİNDEN YADA 0850 244 1 451 NUMARALI TELEFONDAN ÇAĞRI MERKEZİMİZİ ARAYABİLİRSİNİZ