MECİDİYEKÖY KAREL SANTRAL SERVİSİ – 0850 244 1 451

Mecidiyeköy Karel santral servisi santralinizin yaşı veya durumu ne olursa olsun, size yardımcı olmaktadır. Teknisyenlerimiz Mecidiyeköy genelinde binlerce kuruluşa her türlü santral projesinde yardımcı oluyor.  Mecidiyeköy Karel servisi çalışanlarımızın bölgeye yakın olması sebebiyle aşağıdaki hizmetleri kısa sürede sağlıyoruz.

Mecidiyeköy karel santral servisi

Telefon Santralı Tamiri;

Santraliniz çalışmayı durdurduysa veya olması gerektiği gibi çalışmıyorsa, büyük olasılıkla bakım zamanı gelmiştir. Karel servis Mecidiyeköy teknisyenlerimiz, arızaya sebep olan sisteminizdeki sorunları hızlıca inceleyip teşhis edebilir. Ardından, düzeltmek için size yapılması gereken seçenekler sunulacaktır. 

Montaj ve Yer Değişikliği

Santralinizi değiştirme zamanının geldiğine karar verdiğinizde bize ulaşın. Mecidiyeköy Karel santral servisi kurulum teknisyenlerimiz eski sisteminizi yeni bir santral ile değiştirebilir. Müşteri temsilcilerimizden biri sizin için en uygun olan cihazı ve hangi seçeneklerin mevcut olduğunu gösterecektir. 

Ek Modüller

Santralinizi daha kullanışlı hale getirmek için mevcut santralinize eklenebilecek ürünler bulunmaktadır. Robot Operatör, Görüşme kayıt cihazı, IP telefonlar, Raporlama yazılımları gibi işinizi kolaylaştıracak birçok yardımcı program ve ürünler ile santralinizi daha efektif bir şekilde kullanabilirsiniz.

HER PROJEMİZDE İLK HEDEF MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

Sizi asla karar vermek için acele ettirmeyeceğiz. Mecidiyeköy karel servisimiz, meraklarınızı gidermeye yardımcı olmak için zaman ayıracaktır. Soru sormaktan çekinmeyin. Mecidiyeköy’deki müşterilerimiz söz konusu olduğunda tüm alternatif seçeneklerimizi sunmaya hazırız.  Bize; yukarıda sıralananların sadece bir web sitesindeki liste olmadığını, aynı zamanda iş yapma çabamız olduğunu kanıtlama fırsatı vereceğinizi umuyoruz.

Hala sorularınız varsa veya bir Karel teknisyeninin servise gelmesini istiyorsanız, bizi arayın ve nasıl yardımcı olabileceğimizi konuşalım.

Firmanıza gelen Karel Servis teknisyenini aşağıdakiler İçin eğittik:

 • Müşterilere, işine ve zamanınıza saygı.
 • Müşteri şikayetlerini dikkatlice dinleyip müzdarip oldukları sorunu iyice anlamak.
 • İşleme başlamadan önce yol haritası ve hangi seçeneklerin mevcut olduğunu müşteri ile paylaşmak.
 • İş başlamadan önce kullanılacak malzemeler ve fiyat bilgisi sunmak.
 • İcra etmiş olduğu mesleği isteyerek ve mutlu bir şekilde yapmak.

Aşağıdaki özelliklere sahip bir Mecidiyeköy Karel Santral servisi Tercih etmenizde fayda var:

 • Gelen karel teknik servis personelin lisanslı, sertifikalı, tecrübe sahibi ve sigortalı olması.
 • İşe alınırken geçmişi kontrol edilmiş ve sicil kaydı incelenmiş olması.
 • Teknik olarak işe yatkın ve tüm elektronik cihazlara hâkim olması.
 • En son teknolojik cihazlar ve müşterinin endüstri standartları hakkında güncel bilgi sahibi olması.
 • Evinde işyerinde ve çevresinde güvenilir biri olarak bilinmesi.

MECİDİYEKÖY’DE Güvenilir Ve Sertifikalı SANTRAL SERVİSİ

Mecidiyeköy Karel santral servisi, hızlı ve kaliteli santral hizmetlerinin önemini anlıyor. Mecidiyeköy bölgesindeki müşterilere hızlı ve kalıcı santral tamirleri ve telefon/internet onarım hizmetleri sunuyoruz. Firmanızın iletişim devamlılığının ne denli önemli olduğunu anlıyoruz, bu yüzden yardım etmek için buradayız!

Onarımlar, Kurulumlar, de-montajlar veya bakımlar dahil olmak üzere profesyonel santral servisi hizmetleri için bugün bizi arayın: 0850 244 1 451 Mecidiyeköy’deki en iyi santral hizmetleri! 

Karel santral ünitenizi bizden satın almış olsanız da olmasanız da her marka ve modelde santral tamiri için firmamızı arayabilirsiniz. Santral cihazınızı inceledikten sonra, karel teknisyenlerimizden biri, santralinizi mümkün olan en kısa sürede yeniden çalıştırmak için gerekli onarımları yapacaktır.

Mecidiyeköy’de Karel Santral Kurulumu

Santralin montajını yapan teknisyenin işçilik kalitesi markanın kendisinden daha önemlidir. İlk görüşmemizden son kuruluma kadar, kaliteli işçilik ve müşteri hizmeti sunmaktan gurur duyuyoruz.  Karel uzmanlarımız, fiyat performans açısından ihtiyaçlarınızı karşılayan bir santral seçmenize özellikle yardımcı olacaktır. Ekibimiz, karel santral de dahil olmak üzere çeşitli markaların bayiliğini yapmaktadır. Mecidiyeköy’deki ofisiniz için telefon santrali kurulum hizmeti gerektiğinde Karel santral servisi’mize güvenebilirsiniz!

Karel Servis Mecidiyeky

Düzenli ve Periyodik Bakım sizi kötü süprizlere karşı korur

Santraliniz tüm gün boyunca çalıştığından, yüksek düzeyde verimlilik sağlamak için tüm parçaları ve ayarlarını kontrol etmek en iyisidir. Verimliliği artırarak ve sisteminizin en yüksek performansta çalışmasını sağlayarak zaman içinde kendini amorti eden bakım anlaşması öneriyoruz.

Diğer firmalardan artılarımız

Müşteri memnuniyeti söz konusu olduğunda, Mecidiyeköy Karel santral servisi, aşağıdakileri maddeleri özellikle taahhüt eden hizmet sağlayıcınızdır:

 • Tüm büyük markaların servisi ve satış
 • Müşteriyle bire bir iletişim kuran karel çağrı merkezi
 • 2 saat içinde servis
 • IP sertifikalı teknisyenler
 • Telefonla uzaktan destek

MECİDİYEKÖY Bölgesinde SANTRAL Servisi hizmeti İçin Neden Bizi Seçmelisiniz?

Mükemmel müşteri hizmetleri, 2 saat içinde santral servisi, hızlı geri dönüş süreleri ve güler yüzlü teknisyenlere sahip olmanın önemini biliyoruz.  Ancak bizim için çok daha önemli iki kriter var; Güven ve şeffaflık. Firmanıza santral servisi hizmeti vermek için misafir olduğumuzda ilk yaptığımız şey empati kurmak. Hizmet sunan kişi olabiliriz ama roller değişebilir. Bu sebeple yapılan her işlemi açıkca belirtip öncesinde fiyat bilgisini sizinle paylaşacağız. Böylelikle aklınızda hiçbir soru işareti oluşmasına imkân vermeyeceğiz.

Aşağıdakiler dahil olmak üzere tüm Mecidiyeköy‘de gururla hizmet veriyoruz

 • Gayrettepe
 • Esentepe
 • Gülbağ
 • Zincirlikuyu
 • Ortaklar
 • Fulya
 • Gültepe
 • Kuştepe
 • Dikilitaş
 • Gülbahar
 • Telsizler
 • İzzetpaşa

Yüksek fiyat süprizleri yok

Bizi her aradığınızda günümüzde pek bulunmayan samimi ve dürüst hizmet bekleyebilirsiniz. Sürprizlerle karşılaşmamanız için her aşamada ücreti bilgisinin fiyatını veriyoruz. Ayrıca, esnek çalışma saatleri olan müşterilerimizin işlerinin aksamasını engellemek için tüm çağrılarınıza 7/24 yanıt veriyoruz.

Beklemenize gerek yok?  Birinci sınıf santral onarım hizmetinden yararlanmak için Mecidiyeköy Karel servisi hemen arayın! Her türde santral cihazınızın bakımı, onarımı ve kurulumu için yardımcı olmaya hazırız.

Tamir mi? Yeni Ürün satın Almak mı?

Ne yazık ki, tüm santrallerin sonunda değiştirilmesi gerekiyor. Her marka ve modeldeki santral sistemlerini, ihtiyaçlarınıza en uygun olanı tespit ederek yenisiyle değiştiriyoruz.

Eski tip Karel telefon santralı değişimi yaptırmanız, son teknoloji verimli bir sistemin keyfini çıkaracağınız anlamına gelir. Bu son teknoloji IP santraller fatura maliyetlerinizde yüzde 40’a varan oranda azalmalar görmenize imkân tanıyacaktır.

Bağımsız bir satıcı olduğumuzu belirtmek isteriz. İşletmenizin ihtiyaçları doğrultusunda doğru ekipmanı elde etmeniziçin yüzlerce farklı karel santral arasından seçim yapmanıza yardımcı olacağımızı belirtiyoruz. Uygun maliyetli ve teknoloji dostu stratejiler kullanarak sizi ihtiyacınız olmayan özelliklere yaztırım yapmaktan koruyoruz.

Tamir Uzmanlarımızı Hemen Arayın

Aracınızın motorundan gelen bir tıkırtı sesi duyarsanız, tamir ettirirsiniz. Aynı yaklaşımı firmanızdaki, santral sisteminiz için de uygulayın. Büyük veya küçük herhangi bir sorun için zaman kaybetmeden bizden yardım alabilirsiniz. Bilgili ve yardımsever ekibimiz sorunu hemen çözecektir. (0850) 244 1 451 numaralı telefondan bizi arayın veya çevrimiçi hizmet talep edin.

Santral Onarımı Hakkında Sıkça Sorulan Konular

Santralimin tamirini yaptırmanın maliyeti nedir?

Rutin bir ayar, programlama, abone ve dış hat bağlantıları (kablo çekiliyse) ve diğer parça ve malzeme kullanılmayan işlemler için, küçük bir sabit ücret ödersiniz. Değiştirilmesi gereken herhangi bir parça bulursak, fiyatınıza eklenecektir. Ancak piyasadaki en uygun fiyatla çalışmak en değerli prensiblerimizden biridir.

Santralimi tamir mi etmeli yoksa değiştirmeli miyim?

Santralinizin yaşı burada güçlü bir faktördür. Santraliniz 10 ila 15 yaşındaysa, genellikle daha yeni bir model en iyi seçeneğinizdir. Ancak onarım maliyeti de göz önünde bulundurularak bu karar verilmelidir. Firmamız en iyi stratejiye ulaşmak için basit bir hesaplama kullanır. Santralinizin yaşını onarım maliyetiyle çarpıyoruz. Bu sayı yeni santral fiyatını aşarsa, genellikle değiştirmeyi öneririz. Ayrıca santraliniz sık sık arızalanıyorsa tamamen yeni bir santrale yatırım yapmak daha mantıklıdır.

Santralimin rutin bakımını ne sıklıkla yaptırmalıyım?

Santrallerin normal şartlarda her yıl bakımının yapılması gerekir. Sıcak ve tozlu ortamlarda çalışan santraller için özellikle daha gereklidir. Düzenli önleyici bakım yaparsanız, uzun yıllar boyu çok az onarım masrafıyla karşılaşırsınız.

Santralimin bakımı yapılmazsa ne olur?

Mecidiyeköy Karel santral servisimizin birincil bir işlevi vardır. Küçük sorunları büyük sorunlara dönüşmeden yakalayarak santralinizin en üst düzeyde çalışmasını sağlamak. Bakım yapılmadığında, arızalar aşırı ısınmaya neden olur. Bu da pahalı parçaların yanmasına neden olacaktır. Ayrıca erken teşhis edilen muhtemel arıza, yüksek masraflı bir bozulmaya dönüşmeden kurtarılabilir.

8 Müşteri Yorumu
Average 
 5 Based On 7

Yorum Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Konuşmaya Başla
💬 Bize Yazın
Yardıma mı ihtiyacınız var?
MECİDİYEKÖY Karel santral servisimiz hizmetinizde!
Hemen tıklayarak WhatsApp üzerinden iletişime geçebilir ya da 0850 244 1 451 numaralı telefondan arayabilirsiniz.