CCTV KAMERA SERVİSİ VE KURULUMU

İstanbul ve çevresinde bir CCTV kamera kurulumu mu arıyorsunuz?

Perakende hırsızlığının 2019’da şaşırtıcı bir şekilde 193 milyon TL’ye mal olduğu tahmin ediliyor. İşyerinize veya evinize giren veya aile üyelerinize karşı potansiyel olarak şiddet eylemleri gerçekleştiren davetsiz misafirlerin psikolojik etkileri de cabası.

CCTV KAMERA kurulumu

İş yeriniz kendini güvende hissetmiyorsa, çalışanlarınızın refahı açığa çıkabilir. Artık kendilerini güvende hissetmedikleri ortamlarda çalışmak istemedikleri için moralleri düşebilir.

Hik Vision’ın en son teknolojisi sayesinde karel santral servisi, işinizi hedefleyen potansiyel davetsiz misafirleri korumaya ve caydırmaya yardımcı olacak CCTV güvenlik sistemlerini kurabilir.

Kullandığımız CCTV teknolojisi, tesisinizin 7/24 yüksek çözünürlüklü görüntülerini yakalar ve herhangi bir şüpheli davranışta bir cep telefonu uygulaması veya e-posta yoluyla bilgilendirilirsiniz.

Dijital Video Görüntüsü ve Depolama

HIK Vision’ın teknolojisi, megapiksel IP kameralar için yerleşik NVR’ler içerir. Görüntüler bir ağ video kayıt cihazında saklanır ve teknisyen ekibimiz CCTV kameralarınız için en iyi kayıt çözümünü ve kurulumu belirlemenize yardımcı olacaktır.

Piyasadaki en yenilikçi çözümleri dahil etmek için CCTV kurulum ürün yelpazemizi sürekli olarak güncelliyoruz. Kamera seçimimiz, işletmeniz için doğru çözüme sahip olduğumuzdan emin olabilmeniz için tanınmış bir ekipman üreticisinden olacaktır.

Mobil İzleme

CCTV çekimlerinize Wi-Fi veya masaüstü bilgisayarınızdaki veya cep telefonunuzdaki verileri kullanarak her yerden erişebilirsiniz. Birisi sizin tarafınızdan önceden tanımlanan belirli güvenlik parametrelerini geçer geçmez alarm olaylarını görüntüleyebileceksiniz.

Bildirimler

Şüpheli etkinlik algılandığında, güvenlik kamerasından e-posta veya bir iOS/Android uygulaması veya her ikisi yoluyla bildirimler gönderilir. Bu, gönül rahatlığı sağlar ve olası tehditlere hızla yanıt vermenizi sağlar.

Kamera Seçenekleri

Standart CCTV kameralarımız, tesislerinizin sabit veya 360 derecelik bir görünümünü sunar. Potansiyel davetsiz misafirleri caydırmak için kompakt ve ayrı cihazlar veya taklit seçenekler sunuyoruz.

Ekibimiz hem iç hem de dış mekân kullanımı için hangi kameranın en uygun olduğuna karar vermenize yardımcı olmak için gereksinimlerinizi ayrıntılı olarak tartışacaktır. Ayrıca, karanlıkta 30 metre mesafeye kadar görüntü yakalamak için kızılötesi kullanan yerleşik karanlık savaşçı teknolojisine sahip gündüz ve gece kameralarımız da mevcuttur.

İstanbul ve çevresindeki tüm CCTV ve güvenlik kamerası kurulumlarımız, gerektiğinde sürekli destekle birlikte gelir. Hemen 0850 244 1 451 numaralı telefondan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Konuşmaya Başla
💬 Bize Yazın
KAMERA KURULUMU VEYA TEKNİK SERVİS İHTİYAÇLARINZ İÇİN HEMEN WHATSAPP ÜZERİNDEN İLETİŞİME GEÇEBİLİRSİNİZ