ESENYURT’DAKİ EN HIZLI VE TEK KAREL SERVİSİYİZ

ESENYURT’DA KAREL SANTRAL SERVİSİ

Karel santraliniz arızalandığında zaman kaybetmek istemezsiniz. Sisteminizi onarmaya yardımcı olacak yetenekli, güvenilir santral teknisyenlerinin olması önemlidir. Esenyurt Karel santral servisi’nde Esenyurt ve çevre ilçelerinde uzman santral onarım hizmetleri sunuyoruz.

Santralinizin düzgün çalışmadığını fark ettiğiniz anda, hemen firmamızı arayın. Düzgün çalışan bir santrale sahip olmak, günümüzde firmalar için özellikle çok önemlidir. Gayemiz, santralinizin en kısa sürede tekrar çalışır hale gelmesidir.

Acil Karel servis ihtiyacınız olduğunda, biz oradayız! 0850 244 1 451 numaralı telefonu arayın veya Esenyurt Karel santral servisi ile iletişime geçin.

esenyurt karel santral servisi
esenyurt karel teknik servisi

ESENYURT BÖLGESİNDE 7/24 ACİL SANTRAL ONARIMI.

Karel santral sizteminiz işletmenizdeki en önemli cihaz olabilir. Bu sebeple gereken ilgiyi göstermek iyi bir fikir olacaktır. Bu nedenle acil santral servisi ihtiyacından kaçınmanın anahtarı santral bakımıdır.

Santralinize bakım yaptırmanın elzem olduğunu düşünmüyorsanız, yanılıyorsunuz. Çünkü Karel santraliniz şu ekipmanlarla köprü vazifesi görmektedir.

  • Şirket içerisindeki tüm telefon trafiğinin sağlanması
  • Şirketinizdeki tüm network/internet ağının sorunsuz ve hızlı çalışması
  • Firmanızı arayan müşterilerin sorunsuzca ulaşabilmesi
  • Uzak ofislerinizle aranızdaki iletişim ve vpn ağının devamlılığı

Gördüğünüz üzere tüm bu sistemler birbirine bağlı durumdadır. Ayrıca ana çıkış noktası karel santraldir. Bir santral arızası, özellikle işlerini internet aracığılıyla yürütenler için acil bir durumdur. Yaşadığınız en ufak sıkıntıda istisnasız bizi aramaktan çekinmeyin.

Güvenilir ve Şeffaf Teknik Servis Hizmetleri

Esenyurt veya çevre ilçelerindeki santral sistemlerimiz veya kurulum hizmetlerimiz hakkında sorularınız mı var.? Esenyurt Karel teknik servisi ile çevrimiçi olarak iletişime geçin veya bugün 0850 244 1 451 numaralı telefondan ekibimizi arayın. 

Esenyurt karel teknik servisi

NEDEN ESENYURT’DA SANTRAL ONARIMI İÇİN BİZİ SEÇMELİSİNİZ?

Esenyurt Karel santral servisi güvenilir teknisyenlerden oluşan kadrosuyla, size ve firmanıza Esenyurt’daki en iyi santral tamir hizmetini sağlamak için kurulmuştur. Ayrıca profesyonel santral kurulum, yer değiştirme ve bakım hizmetleri de sunuyoruz.

Hizmet işinin boyutu ne olursa olsun, ekibimiz beklentilerinizi aşmak için titizlikle çalışır. Esenyurt’da santral tamiri söz konusu olduğunda, Esenyurt Karel santral servisi aranacak şirkettir.

ESENYURT KAREL SANTRAL KURULUM VE TESİSATI

Esenyurt bölgesinde yoğun iş temposunun tam ortasında iletişim cihazlarınızda sorun yaşamamak için verimli bir santral sistemine sahip olmak çok önemlidir. Yeni bir santral sistemi ihtiyacınız varsa, yalnızca kalifiye ve eğitimli Karel teknisyenlerimize güvenebilirsiniz.

Esenyurt Karel teknik servisi, 20 senedir Esenyurt, Beylikdüzü ve Hadımköy ilçelerinde çalışan firmalara santral hizmetleri sunmaktadır. Güvenilir ekibimiz tarafından yapılan uygun kurulum hizmetleri, gelecekte gereksiz onarımlardan kaçınmanıza yardımcı olacaktır. Bu nedenle, işi ilk seferde doğru ve sağlam bir şekilde yapmaya özen gösteriyoruz.

SANTRAL ONARIMINA İHTİYACINIZ OLAN İŞARETLER

Santral servisi çağırmanız gerektiğine dair işaretler, santraliniz durana kadar belli olmayabilir. Bu sebeple santralinizin onarıma ihtiyacı olduğuna dair birkaç uyarı işaretini açıkladık:

  • Telefon hatlarının konuşma ortasında kesilmesi
  • Telefon zil seslerinin çıkmaması
  • Santralden çıkan garip sesler (röle sesi)
  • Santralden çıkan garip kokular (yanık kokusu)
  • Müşterilerin size ulaşamadığını söylemesi
  • İnternet hattında yavaşlama ve kopma
Karel kampanya

Bu belirtilerden herhangi biri meydana gelirse, Esenyurt Karel servisi ile santral onarımını planlamanın zamanı gelmiştir. Bizi 0850 244 1 451 numaralı telefondan arayın veya bugün çevrimiçi olarak bizimle iletişime geçin.

ESENYURT KAREL SANTRAL SERVİSİ SSS

Esenyurt Karel servisinin çalışma saatleri nedir?

Pazartesiden Cumaya 08:00 – 21:00 ve Cumartesi ve Pazar günleri 9:00 – 20:00 saatleri arasında açığız. Fakat acil onarım ihtiyaçlarınız için mobil servis araçlarımız 7/24 hizmet vermektedir.

Santral tamirinin ne kadar süreceğine dair bir tahmin alabilirmiyim?

Bu, sorununuza bağlıdır. Sıvı hasarınız olmadığı sürece, genellikle ilk ziyarette sorunu çözeriz. Bu durumda aynı gün içinde tamir edemediğimiz hiçbir santral olmadığını söyleyebiliriz.

Santralim için yedek parça nereden satın alabilirim?

Online mağazamızda bulunmuyorsa bizi arayıp ilgili ürünü telefonla sipariş edebilirsiniz.

Santralimin model numarasını nerede bulabilirim?

Santralinizin model numarası kutu üzerinde, kullanım kılavuzunda veya ürünün kendisinde bulunmaktadır. Ürününüzün model numarasını bulmak için daha fazla yardıma ihtiyacınız varsa çağrı merkezimizden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

2 Müşteri Yorumu
Average 
 5 Based On 1

Yorum Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Konuşmaya Başla
💬 Bize Yazın
Yardıma mı ihtiyacınız var?
ESENYURT Karel santral servisimiz hizmetinizde!
Hemen WhatsApp üzerinden iletişime geçebilirsiniz ya da 0850 244 1 451 numaralı telefondan arayabilirsiniz.