FATİH BÖLGESİNDEKİ MÜŞTERİLERİMİZE ÖZEL KURULAN KAREL SERVİSİ FİRMAMIZ 19 YILDIR HİZMETİNİZDEDİR


Fatih karel santral servisi

Fatih Karel santral servisi olarak, düzgün çalışma ortamı için mükemmel çalışan bir santrale sahip olmanın gerektiğini biliyoruz. Santral arızası yaşarsanız, Fatih bölgesinde ihtiyacınız olan teknik servis konusunda bize güvenebilirsiniz. 

Rutin bir kontrol, sistem güncellemesi veya acil bir tamir ihtiyacınızda, kalifiye teknisyenlerimize güvenebilirsiniz.

Teknisyenlerimizin tamamı kalifiyedir ve her türden sistemin bakımı ve kurulumunda uzun yıllara dayanan deneyime sahiptir. Sağlık, perakende, konaklama ve eğitim kurumları için sektöre uygun sistemler tasarlıyor ve kurulumunu yapıyoruz. Son teknoloji sistemleri de dahil olmak üzere bilişim firmaları için kapsamlı bir çözüm yelpazesi sunuyoruz.

Tam bir profesyonel santral hizmetleri yelpazesi sunuyoruz. Kurulumdan bakım ve onarıma kadar, analog veya IP karel santral cihazlarınızı tüm yıl boyunca en iyi durumda tutabiliriz.

Teknisyen ekibimiz, uçtan uca destek sağlayabilecek teknisyenler, saha araştırmacıları ve uzman müşteri memnuniyeti temsilcilerinden oluşmaktadır.

Her türlü santral sisteminin kurulumu ve bakımı için ÜCRETSİZ fiyat teklifi veriyoruz. Bu nedenle hemen yardım almak için güler yüzlü müşteri hizmetlerimizle iletişime geçin. Fatih bölgesinde Karel teknik servisimiz var. Bu nedenle genellikle önümüzdeki birkaç saat içinde bir randevu ayarlayabiliriz.

PROFESYONEL ŞEKİLDE SANTRAL KURULUMUNUN ÖNEMİ

Profesyonel olarak monte edilen santralin arızalanma olasılığı da daha düşüktür. Bu da onarım veya gereksiz değiştirme maliyetlerini daha da azaltır. Eğitimli teknisyenlerimiz, üretici tarafından tavsiye edilen montaj gereksinimleri gibi amatör servislerin gözden kaçırabileceği detayları atlamaz.

Santraller günlük çalışan internet modemlerinizin verimliliğini bile doğrudan olumsuz etkilediği için ticari alanlarda özellikle önemlidir.

Bakım, Servis ve Onarımlar

Her türde ticari santral sistemi için rekabetçi fiyatlı eksiksiz bir bakım ve onarım yelpazesi sunuyoruz. Böylece ihtiyacınız olan tüm ürünleri makul fiyatlara sağlıyoruz.

Tam Kalifiye Teknisyenler

Tüm teknisyenlerimiz IP sertifikalı personeldir. Bu, sisteminizin güvenilir bir şekilde çalışmasını sağlamak için gereken becerilere sahip olmalarını sağlar.

Bağımsız Tavsiyeler

Bazı rakiplerimizin aksine tek bir üreticiye bağlı değiliz. Bu ister yeni bir kurulum ister onarım olsun, her zaman bağımsız tavsiye almanızı sağlar.

Fatih’te Lider Karel Santral Servisi

Rakipsiz bir sistem yelpazesi – Teknisyenlerimiz her türden santral hakkında destek sağlamak için eğitilmiştir. Bu sebeple ister tek bir kullanıcılı ister binlerce aboneli bir santral için destek isteyin fark etmez. İhtiyaçlarınızı karşılayan uygun maliyetli, verimli bir çözüm sağlayabiliriz.

ÜCRETSİZ fiyat teklifleri – Bir santral sistemi için asla telefon üzerinden fiyat teklifi verilmemelidir. Doğru bir fiyat teklifi, ihtiyacınız olan sistem türünü belirlemek için kapsamlı bir araştırma neticesinde verilir. Aynı zamanda keşif hizmetlerimiz için asla ücret talep etmeyiz. Bu nedenle tüm tekliflerimiz ÜCRETSİZ olarak verilmektedir.

Fatih karel yetkili servisi
fatih karel teknik servisi

Neden Bizi Seçmelisiniz?

Fatih bölgesinde santral tamiri, değişimi ve kurulum hizmetleri söz konusu olduğunda , Fatih Karel santral servisi’nden başkasını aramayın. Özellikle işi ilk seferde düzgün bir şekilde yaparak Fatih’deki en iyi Telekomünikasyon şirketi olarak ünümüzü kazandık.

  • 7/24 Acil Servis
  • 16 Yıldan Fazla Tecrübe
  • Lisanslı ve Sigortalı
  • Eğitimli ve Lisanslı Teknisyenler
  • Konut, Ticari ve Endüstriyel Hizmet
  • Uzman servis
  • Genişletilmiş Hizmet Sözleşmeleri
  • Yeni Ekipman için Uzatılmış Garantiler
  • Tüm Marka ve Modellerde Servis
Fatih Karel Servis ve Destek ekibimiz, firma ve kurumlar için eksiksiz çözüm desteği sağlar. Aynı zamanda bize bağlı şubelerimizle iş birliği içinde çalışarak, firmanızın iletişim ve haberleşme döngüsünün her aşamasında elektronik sistemlerinizden mümkün olan en iyi performansı almanıza yardımcı olmak için uygun maliyetli destek ve kaynakları sağlıyoruz.

BAKIM ONARIM VE YEDEK PARÇALAR

Acil servis ağımız, çözümlerimizin kurulduğu fatih bölgesinin her yerine hizmet sağlar. Ayrıca teknik servisimiz ve yanlarında yedek parçalar her zaman ve her gün mevcuttur. Bununla birlikte birinci sınıf hizmet yeteneklerimiz şunları içerir:

7/24 Yanıt
Uzaktan teknik destek
Yerinde hizmet
Tamamen eğitimli, sertifikalı ve deneyimli teknisyenler
Kapsamlı güvenlik eğitimi ve eksiksiz isg

Eğitim Olanakları

Fatih Karel santral servisi, çevrimiçi öğrenme teknolojileri aracılığıyla son kullanıcılara ve sektöre yüzlerce saatlik ayrıntılı ürün bilgisi sağlamıştır. Gerektiğinde, yerinde veya Fatih lokasyonunda yüz yüze eğitim de mevcuttur.

Hizmet Sözleşmeleri

Acil servis ağımız, faaliyetlerimizi sürdürdüğümüz Fatih bölgesinin her yerine ulaştırır. Böylece acil servislere ve yedek parçalara daima ulaşılabilir. Hizmet sözleşmelerinin türleri şunlardır: Esnek anlaşmalar, Kapsamlı anlaşmalar, Yıllık bakım sözleşmeleri

Parça ve Servis Desteği

Fatih Karel santral servisi ihtiyaç halinde kullanmak üzere orjinal Karel yedek parça stoğuna sahiptir. Tüm yedek parça kataloğumuz çevrimiçi olarak mevcuttur. Ayrıca sipariş işleme kaynaklarımız ürünlerinizin hızlı bir şekilde gönderilmesini sağlar.

İLETİŞİM KURUN

Bize Danışın

Santral tamir hizmetlerinde garanti sunuyormusunuz?

Fatih karel santral servisi santral onarımları için 90 günlük garanti. Aynı zamanda yedek parça değişimi için 1 yıllık parça ve işçilik garantisi sunuyoruz. Yeni santral kurulum garantileri, ekipmana bağlı olarak 2 ila 5 yıl arasında değişmektedir.

Onarımlarınızdan veya hizmetinizden memnun kalmazsam?

Santral veya hizmet sağladıktan sonraki ilk yıl boyunca %100 Memnuniyet Garantisi geçerlidir. Ayrıca bir Doğru Ekipman Garantisi (ekipmanın doğru boyutlandırılması ve kurulması konusunda tüm sorumluluğu üstlenmek) ve Sürpriz Olmama Garantisi (belirtilen haricinde ekstra tutar) sağlıyoruz. Teknisyenlerimiz, Müşteri Hizmetleri Garantimizin bir parçası olarak firmanızın durumuna ve mahremiyetine de saygı duyar.

Uzaktan santral onarım desteğiniz var mı?

Santral sorununuz acil bir durum değilse, online bir servis çağrısı yapabilirsiniz. Randevunuzu çevrimiçi olarak talep edin, onayınızı alın. Daha sonra bir müşteri hizmetleri temsilcisi aramayı onaylamak için dönüş sağlayacaktır. Bir teknisyen sorunu FaceTime veya Zoom aracılığıyla görüşecek ve uzaktan santrale bağlanarak sorunu giderecektir.

Bakım anlaşması yapıyormusunuz?

Evet, yıllık bakım anlaşması mevcuttur. Yılda iki kez tam teftişlerle santral bakımlarını içerir. Yılda bir kez de tüm firmanın tesisat denetimi yapılır. Ayrıca, üyeler tüm hizmetlerimizde %10’a varan tasarruf sağlar ve indirimli acil durum gizmetlerimizden faydalanırlar.

Yorum Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Konuşmaya Başla
💬 Bize Yazın
Yardıma mı ihtiyacınız var?
FATİH Karel santral servisimiz hizmetinizde!
Hemen tıklayarak WhatsApp üzerinden iletişime geçebilir ya da 0850 244 1 451 numaralı telefondan arayabilirsiniz.