ANKARA SİNCAN KAREL SANTRAL YETKİLİ SERVİSİ FİRMA BİLGİLERİ

Sincan ilçesinde 1 adet karel santral yetkili servisi bulunmaktadır.

Şirket AdıAdresTelefon
ANKASİS TEKNOLOJİ BİLİŞİM İNŞ. OTO TURİZM SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.AHİEVREN MAH. ANKARA ORG. SAN. BULV. NO:4/102 SİNOVA IS MERKEZİ / Sincan / Ankara03122684441

İSKONTOLU SANTRAL VE ÜRÜN FİYATI ALMAK İÇİN 0850 244 1 451 NUMARALI TELEFONDAN ÇAĞRI MERKEZİMİZİ ARAYABİLİRSİNİZ

SİNCAN KAREL SANTRAL YETKİLİ SERVİSİ HAKKINDA

ANKASİS TEKNOLOJİ BİLİŞİM İNŞAAT OTO TURİZM SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ, Türkiye’nin başarılı teknoloji firmalarından biridir. Telekomünikasyon alanında faaliyet gösteren bu şirket, yenilikçi yaklaşımıyla dikkat çekmektedir.

Firma, Ankara’nın Sincan ilçesinde bulunan AHİEVREN Mahallesi’nde, Ankara Organize Sanayi Bölgesi Bulvarı’nda hizmet vermektedir. Şirketin merkezi, modern ve donanımlı bir iş merkezinde bulunmaktadır.

ANKASİS, bilişim teknolojileri alanında öncü bir rol üstlenmektedir. Yazılım geliştirme, bilgi teknolojileri danışmanlığı ve dijital çözümler konularında uzmanlaşmış bir ekipten oluşmaktadır. Müşterilerine özelleştirilmiş bilişim çözümleri sunarak, işletmelerin dijital dönüşüm süreçlerine liderlik etmektedir.

Yorum Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Konuşmaya Başla
💬 Bize Yazın
İNDİRİMLİ!! SANTRAL VE ÜRÜN FİYATI ALMAK İÇİN WHATSAPP ÜZERİNDEN YADA 0850 244 1 451 NUMARALI TELEFONDAN ÇAĞRI MERKEZİMİZİ ARAYABİLİRSİNİZ