ATAŞEHİR KAREL SERVİSİ TELEFON SANTRALİ SATIŞI ARIZA TEŞHİSİ VE ONARIMI

Adres:Zühtüpaşa Mh Kocayol Cd, Korkut Sk. No:12, Ataşehir/İstanbul
Çalışma Saatleri::08:00-21:00
Telefon:(0850) 244 14 51
Telefon 2:(0850) 888 10 25
E-mail:karelyetkiliservisi@gmail.com

Ataşehir karel servisi, Ataşehir’de lider bir telekom hizmetleri ve santral çözümleri sağlayıcısıdır. 2003 yılında kurulan Ataşehir Karel santral servisi, geniş bir ürün ve hizmet yelpazesi sunmaktadır. En önemlisi, bu ürün ve hizmetlere tek bir tedarikçi aracılığıyla ulaşabilirsiniz.

Telekomünikasyonun işletmeler için ne kadar hayati olduğunu anlıyoruz. Bu nedenle uzman destek ekiplerimiz aracılığıyla eksiksiz satış sonrası bakım ve onarım hizmetleri sunuyoruz. Böylece karel santral sistemlerinizi mükemmel bir düzende tutuyoruz. Ataşehir Karel teknik servisi, telekom endüstrisinde uzun yıllara dayanan deneyimin yanı sıra zengin bir teknik bilgiye sahiptir. Kendimizi her zaman birinci sınıf müşteri hizmeti sunmaya adayarak bu konuma gelmeyi başardık.

Günümüzün hızlı tempolu rekabetçi iş ortamında, müşterileriniz daha fazlasını bekliyor. Her zamankinden daha hızlı, daha kolay ulaşılabilir olmak her firma için çok önemlidir. Günümüzde tüketiciler hizmetiniz yetersiz kalırsa veya herhangi bir şekilde uygunsuzsa rakibinizle iletişime geçmeye HER ZAMAN hazırdır. Ataşehir Karel teknik servisi, işletmenizin günümüz tüketicilerinin artan beklentilerine ayak uydurabilmesine yardımcı olmak için yanınızda.

Çalışma Saatlerimiz

Pazartesi – Cuma
08:30 – 20:00

Cumartesi
09:00 – 20:00

Pazar
10:00 – 19:00

BİLGİLENDİRME: Ataşehir karel servisi olarak sadece “yerinde teknik servis hizmeti” veriyoruz. Arızalı ürün bırakma, ürün inceleme talepleriniz için Merkez Ofisimizi 0850 441 4 234 numaramızdan arayabilirsiniz

ATAŞEHİR’DE ACİL YERİNDE SERVİS HİZMETİ

Ekibinizin her zaman iletişim halinde ve zirvede olmasını sağlamak için şube ofislerinizi, uzaktan çalışanlarınızı ve saha ekiplerinizi birbirine bağlamanıza yardımcı olmamıza izin verin. Kullanıcılar ister evden çalışıyor ister bir mobil cihazla seyahat ediyor veya sadece bir bilgisayar veya tablet kullanıyor olsun, bağlantı kurmanıza yardımcı olabiliriz.

ataşehir karel servisi

Karel santral servisi Ataşehir, en yeni santraller ve ağ teknolojilerine ilişkin derinlemesine bilgiyle birleşen tüm sesli iletişim sistemlerini entegre etme konusundaki engin deneyimimizle Daha Fazlasını sunmanıza yardımcı olabilir!

YENİ BİR TELEFON SİSTEMİNE HAZIR MISINIZ?

Daha Düşük Maliyetler

Mevcut veri ağınızı kullanan yeni bir telefon sistemi uygulayarak ve çevir sesini ve telefon numaralarınızı yüksek hızlı internet hattınız aracılığıyla sağlıyoruz. Şu anda harcadığınızdan daha azına daha sağlam bir iletişim platformu kurabiliriz.

Daha İyi Müşteri Hizmeti

En iyi müşteri hizmetini sağlamak için doğru sistemlere sahip olmanız gerekir. Ayrıca müşteri destek çağrılarını kaydetme ve gözden geçirme, bekleme süresini takip etme ve satış çağrılarının DAİMA bağlantıda olduğundan emin olma, modern bir iletişim sisteminin sağlayabileceği avantajlardır.

Artan Verimlilik

Bugün küçük işletmeler bile, bundan önce çok daha büyük şirketlerde bulunan üretkenlik özelliklerine sahip gelişmiş santral sistemlerinden istifade edebilir. Gelişmiş çağrı yönlendirme, e-posta entegrasyonu, çağrı kaydı ve çağrı kuyruğu yönetimi, liste uzayıp gidiyor.

Rekabet Avantajı

Daha yüksek kârlar, üretkenliği artırır. Daha iyi müşteri hizmetleri, işletmenize daha da fazla rekabet avantajı sağlamaya yardımcı olur. Çünkü web siteniz, sipariş giriş sisteminiz veya CRM’inizle de entegre olan bir santral, gerçekten işleri kolaylaştıracaktır!

En İyi Teknoloji ↗

En son iletişim ve ağ teknolojilerini kullanarak, eşsiz değer ve işlevsellik sunabiliyoruz.

İhtiyaçlarınız çok basit görünse bile, en son ağ teknolojisine sahip modern iletişim sistemlerini kullanarak, şu anda ödediğinizden daha azına en son sistemleri sunabiliyoruz. İşinize Ataşehir Karel servisi ile katma değer vermenin zamanı gelmedi mi?

Deneyimli Teknisyenler ↗

Santral teknisyenlerimiz IP ağı ve bağlantı konusunda uzmandır. Bu sayede telefon santralinizi veri ağınızla entegre etmenize yardımcı oluruz. Ayrıca şube ofisleriniz ve uzaktan çalışanlarınızla bağlantıda kalmanızı sağlayabiliriz.

Bölgedeki önde gelen santral şirketlerinden bazılarıyla olan ortaklıklarımız sayesinde, en büyük entegrasyon projenizin üstesinden gelebiliriz.

Kusursuz Hizmet ↗

Karel Teknik servis Ataşehir’de hizmet önce gelir. Yeni internet ve ses hizmetlerinin kurulumu, yeni bir iş telefonu sistemi veya sadece basit bir kablolama projesi olsun, projenizin sorunsuz ilerlemesini sağlayacağız.

Üstüne üstlük, sürekli destek ve acil durum hizmetleri bizim uzmanlık alanımızdır! Uzman saha personelimiz tarafından desteklenen yardım masası personelimiz, hızlı ve güvenli uzaktan hizmet için hazırdır.

Lütfen Dikkat: Son olarak Ataşehir Karel servisi teknisyenimizin çalışmaya başlamasına izin vermeden önce Hizmet Şartları ve Koşullar sözleşmemizi incelemenizi tavsiye ederiz. Çünkü firmamızdan teknik servis talebinde bulunmanız, bu Sözleşmenin tamamının kabul edildiği anlamına gelir.

Yorum Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Konuşmaya Başla
💬 Bize Yazın
Hemen tıklayarak WhatsApp üzerinden ATAŞEHİR Karel servisi ile iletişime geçebilirsiniz ya da 0850 244 1 451 numaralı telefondan çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.