2003’DEN BERİ MÜŞTERİLERİMİZE SEYRANTEPEDE GURURLA HİZMET EDİYORUZ

Adres:Didenur Sokak No:5 Seyrantepe – Kâğıthane / İstanbul
Çalışma Saatleri::08:00-21:00
Telefon:(0850) 244 14 51
Telefon 2:(0212) 677 36 06
E-mail:karelyetkiliservisi@gmail.com

Seyrantepe Karel servisi olarak, 2003’den beri Seyrantepe ve sanayi mh bölgesindeki müşterilerin santral ihtiyaçlarına yardımcı oluyoruz. Ayrıca harika haberleşme çözümleriyle iletişim kalitesini iyileştirmekten gurur duyuyoruz. En kaliteli satış ve kurulumdan kapsamlı bakım ve onarımlara kadar, müşterilerimizin ihtiyaç duyduğu tüm kaliteli hizmetleri sağlıyoruz. Bölgemizde lider bir santral şirketi olarak tanınmaktan gurur duyuyoruz ve kendimizi daha da geliştirmek için sürekli çalışıyoruz.

Güvenilir bir santral servisi olarak, her gün kazandığımız itibarı sürdürmek için çabalıyoruz. Önceliğimiz, Seyrantepe bölgesinin herhangi bir yerinde bulabileceğiniz en üst düzeyde müşteri hizmeti sağlamaktır. Karel santral sisteminizde acil bir onarıma ihtiyacınız olduğunda zaten çok fazla stres altında olduğunuzu biliyoruz. Ve kaba veya düşmanca bir müşteri hizmetleri temsilcisiyle uğraşmak yalnızca hayal kırıklığını artırabilir. Bizi aradığınızda, sorununuzu çözmenize yardımcı olmak isteyen ekip arkadaşlarımızdan birinin sıcak ve samimi sesi ile karşılanacaksınız. Sizi mümkün olan en kısa sürede bir randevu için programlayacağız. Böylece durum hakkında daha rahat hissedebilirsiniz.

karel seyrantepe harita

BİLGİLENDİRME: Seyrantepe karel servisi olarak sadece “yerinde teknik servis hizmeti” veriyoruz. Arızalı ürün bırakma, ürün inceleme talepleriniz için Merkez Ofisimizi 0850 441 4 234 numaramızdan arayabilirsiniz

DENEYİMLİ TEKNİSYENLERİMİZLE HER SORUNU ÇÖZÜYORUZ

Başlangıcımızdan bu yana bir aile şirketiyiz ve onu işletiyoruz. Hem müşterilerimize hem de hizmet profesyonellerimize aile gibi davranmaya hâlâ inanıyoruz. Teknisyenlerimiz, santral endüstrisinde kapsamlı deneyime sahip eğitimli, sertifikalı profesyonellerdir. Ayrıca fabrika eğitimini sürekli mesleki gelişimle destekliyoruz. Karel santral teknisyenlerimizin çoğu, sektörümüzün en saygın belgesi olan IP sertifikasına sahiptir. Personelimiz, her marka ve model santralekipmanının onarımını ve bakımını yapmak için tam niteliklidir.

HİZMET ANLAYIŞIMIZ

İster yeni kurulan bir işletme için yepyeni bir sisteme, ister eski santralinizi yenilemeye veya hızlı bir onarıma ihtiyacınız olsun, tüm santral ihtiyaçlarınız için tek adresiniz biziz. Devam eden bakım anlaşmaları, temel haberleşme sistemlerinizin maksimum verimlilikte çalışmasını sağlayacaktır. Onarım uzmanlarımız acil durumlarla ilgilenmek için 7/24 hizmetinizdedir. Bir sorun varsa, bizi arayın, hemen orada olacağız.

KALİTE SÖZÜMÜZ

Her servis çağrısı için zamanında varmaya olan bağlılığımız ile yedek parça yüklü servis filomuz arasında, çoğu onarım ve bakım işini tek bir ziyarette bitirmek için ihtiyacımız olan her şeye sahibiz. Firmanıza saygılı davranmaya, iş boyunca açık iletişimi sürdürmeye ve ayrılmadan önce her zaman temizlemeye söz veriyoruz. Müşterilerimize olan bağlılığımız bizi bölgemizin en iyi Seyrantepe Karel şirketlerinden biri yaptı.

Dikkat: Seyrantepe Karel servisi teknisyenimizin çalışmaya başlamasına izin vermeden önce Hizmet Şartları ve Koşullar sözleşmemizi incelemenizi tavsiye ederiz. Firmamızdan teknik servis talebinde bulunmanız, bu Sözleşmenin tamamının kabul edildiği anlamına gelir.

Yorum Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Konuşmaya Başla
💬 Bize Yazın
Yardıma mı ihtiyacınız var?
Seyrantepe Karel santral servisimiz hizmetinizde!
Hemen WhatsApp üzerinden iletişime geçebilirsiniz ya da 0850 244 1 451 numaralı telefondan arayabilirsiniz.