MERTER’DE KAREL SANTRAL TAMİRİ BAKIMI VE KURULUMU

Adres:Tozkoparan Mh. Erdemli Sk. No:4, Merter- Güngören/İstanbul
Çalışma Saatleri::08:00-21:00
Telefon:(0850) 244 14 51
Telefon 2:(0212) 677 36 06
E-mail:info@karelsantralservisi.com

Merter Karel servisi teknisyenlerimiz, Merter ve Güngören bölgelerindeki en iyi santral bakım ve onarım hizmetlerini sunmaktan gurur duyar. Tüm yıl boyunca arızalardan uzak kalacaksınız. Ayrıca karel santral ünitenizin en iyi şekilde çalışmasını sağlamanıza yardımcı olabiliriz.

Yeni veya eski olsun, santral sisteminizin ve diğer ekipmanlarınızın bakımı, firmanızın ticareti için çok önemli bir husus olduğunun farkındayız. Bu ünitelerin düzenli bakımlarına yatırım yaptığınızda, yalnızca santralinizin ömrünü uzatmakla kalmazsınız. Aynı zamanda verimli bir şekilde çalışmasını sağlarsınız. Ayrıca aylık ve uzun vadede tasarruf etmenizi de sağlayabilirsiniz. Merter Karel santral servisi aşağıda listelenenler de dahil olmak üzere çok çeşitli santral ve diğer ekipmanlarda bakım ve onarım hizmetleri sunar.

Dikkat: Merter Karel servisi teknisyenimizin çalışmaya başlamasına izin vermeden önce Hizmet Şartları ve Koşullar sözleşmemizi incelemenizi tavsiye ederiz. Çünkü firmamızdan teknik servis talebinde bulunmanız, bu Sözleşmenin tamamının kabul edildiği anlamına gelir.

Son olarak arızalı olan söz konusu cihazın marka ve model numarası yedek parça tedariği için gereklidir. Whatsapp destek hattımızdan santralin fotoğrafını yollamanızda yeterlidir. Yaşadığınız sorunları detaylı bir şekilde anlatabilirseniz, neyin yanlış olduğunu doğru bir şekilde teşhis etmemiz daha kolay olacak ve tek bir ziyarette arızanızı gidermemiz ve daha olası olacaktır. 

merter karel servisi

Çalışma Saatlerimiz

Pazartesi – Cuma
08:30 – 20:00

Cumartesi
09:00 – 20:00

Pazar
10:00 – 19:00

BİLGİLENDİRME: Merter karel servisi olarak sadece “yerinde teknik servis hizmeti” veriyoruz. Arızalı ürün bırakma, ürün inceleme talepleriniz için Merkez Ofisimizi 0850 441 4 234 numaramızdan arayabilirsiniz

MERTER BÖLGESİNDE UZUN YILLAR SANTRAL SERVİSİ HİZMETİ VERİYORUZ

2003 yılının Nisan ayında Merter Karel santral servisi’ni açmaya karar verdiğimizde, şirketimizin misyon, vizyon ve değerlerimizin tam olarak ne olacağını biliyorduk.

Müşterilerimize her zaman güvenebilecekleri dürüst ve güvenilir ev ve ticari iş hizmetleri sunmayı amaçlıyoruz. Her servis çağrısına müşterimizin menfaatini düşünerek geliyoruz ve kendi firmamıza almayı beklediğimiz aynı hizmeti sunmak için yorulmadan çalışıyoruz.

NEDEN MERTER KAREL SANTRAL SERVİSİNİ SEÇMELİSİNİZ

Özel müşteri hizmetlerimiz ve dürüstlük taahhüdümüze ek olarak, ayrıca ekibimizle çalışmayı seçtiğinizde elde edeceğiniz başka avantajlar da vardır:

  • Tüm kanallarımız aracılığıyla tüm müşterilerle hızlı iletişim
  • Tüm servis çağrılarına ve kurulumlara zamanında varıyoruz
  • Yüksek kaliteli, detaylı işçilik
  • İşinizin özellikle ilk seferde doğru yapılması garanti edilir
  • Sadece arkasında durduğumuz ve inandığımız ürünleri öneriyoruz
  • Ücretsiz uzaktan destek sağlıyoruz
  • Rekabetçi fiyatlar sunuyoruz
  • ÜCRETSİZ teşhis hizmeti sağlıyoruz

NİTELİKLERİMİZ

Merter Karel teknik servisi güvenlik taahhüdüne sahip bir firmadır. Üstelik tüm endüstri eğitimi ve teknolojisi ile güncel kalmaya kendini adamış, tamamen lisanslı ve sigortalı bir işletme seçmiş olursunuz. Ayrıca, her zaman tüm düzenlemelere uygun olduğumuzu bilerek içiniz rahat olsun. Sertifikalarımızın ve niteliklerimizin bir listesini web sitemizde bulabilirsiniz.

BİZİMLE TANIŞIN

Ömer Çok
Firma sahibi
Karel Santral Teknisyeni​

Ömer Çok, 19 yıldır öncelikle ticari ve endüstriyel alanlarda çalışan bir santral teknisyenidir. Staj programını tamamlayarak Santral teknisyeni ve Santral Tamircisi oldu. Bununla birlikte sektördeki birçok santral teknisyeni yetiştirdi. Ayrıca deneyimi ile çözülmesi zor olan sayısız arıza ve sorunların üstesinden gelmekte oldukça başarı kazanmıştır.

MERTER VE ÇEVRE BÖLGELERDEKİ EN İYİ SANTRAL HİZMETLERİ İÇİN HEMEN İLETİŞİME GEÇİN

Son olarak şirketimizin haberleşme ihtiyaçlarınız için doğru ve güvenilir adres olduğundan şüpheniz olmasın. Bu konuda özellikle iddialıyız daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız, bugün bize ulaşın! Firmanız ve santral sisteminiz için bireysel ihtiyaçlarınızı ve endişelerinizi tartışmaktan mutluluk duyarız.

Yorum Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Konuşmaya Başla
💬 Bize Yazın
Hemen tıklayarak WhatsApp üzerinden iletişime geçebilirsiniz ya da 0850 244 1 451 numaralı telefondan Merter Karel servisi çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.