KEMERBURGAZ & GÖKTÜRK KAREL SERVİSİ İLETİŞİM

Adres:Göktürk Merkez, Gürgen Sk. No:3, Eyüpsultan/İstanbul
Çalışma Saatleri::08:00-21:00
Telefon:(0850) 244 14 51
Telefon 2:(0212) 677 36 06
E-mail:info@karelsantralservisi.com

Kemerburgaz & Göktürk Karel servisi, 2003’den beri Kemerburgaz ve Göktürk bölgesine hizmet vermektedir. İlk işimizi yaptığımızdan bu yana sektörde çok şey değişti. Ancak en iyi ürünleri ve olağanüstü müşteri hizmetini sağlama taahhüdümüz aynı kaldı. Bundan sonra da böyle devam edecek. Müşterilerimizden yaklaşık 20 yıllık hizmetimiz boyunca birçok güven ve övgü kazandık. Bu başarılardan gurur duyuyoruz, ancak en çok sevdiğimiz övgü, doğrudan memnun müşterilerimizden geliyor. Karel santral hizmetlerine ihtiyacınız olduğunda, Kemerburgaz ve Göktürkün en güvenilir santral servis yüklenicisi firmamızı seçin.

Dikkat: Kemerburgaz & Göktürk Karel servisi teknisyenimizin çalışmaya başlamasına izin vermeden önce Hizmet Şartları ve Koşullar sözleşmemizi incelemenizi tavsiye ederiz. Çünkü firmamızdan teknik servis talebinde bulunmanız, bu Sözleşmenin tamamının kabul edildiği anlamına gelir.

kemerburgaz göktürk karel servisi

Çalışma Saatlerimiz

Pazartesi – Cuma
08:00 – 21:00

Cumartesi
08:00 – 20:00

Pazar
10:00 – 19:00

BİLGİLENDİRME: Kemerburgaz & Göktürk karel servisi olarak sadece “yerinde teknik servis hizmeti” veriyoruz. Arızalı ürün bırakma, ürün inceleme talepleriniz için Merkez Ofisimizi 0850 441 4 234 numaramızdan arayabilirsiniz

PROFESYONEL VE UYGUN FİYATLI SANTRAL HİZMETLERİ

İster hızlı bir onarıma ihtiyacınız olsun, ister gece yarısı bir acil durum söz konusu olsun santral sisteminizi yükseltme zamanının geldiğini düşünüyorsanız, ihtiyacınız olan hizmetleri almak için bize güvenebilirsiniz.

 • Kemerburgaz & Göktürk santral Kurulumu: Fatura tasarrufu sağlayan enerji verimliliği ile birlikte beklediğiniz performansı sağlayan en yüksek puanlı ürünleri kuruyoruz.
 • Kemerburgaz & Göktürk santral Onarımı: Tüm onarımlarda ve 7/24 acil onarımlarda aynı gün hizmet sunuyoruz. Üstelik hizmetlerimiz 1 yıl onarım garantisi ile gelir.
 • Kemerburgaz & Göktürk santral Servisi: Uygun fiyatlı yıllık bakım hizmetimizle sisteminizin sorunsuz çalışmasını sağlayın.

Sağlam itibarımıza ve geçmiş müşterilerimizden gelen birçok olumlu eleştiriye sahibiz. Buna ek olarak, santral ihtiyaçlarınız için bize güvenmeyi harika bir seçim haline getiren birçok başka neden vardır:

 • Teknisyenlerimiz lisanslıdır, ayrıca geçmişleri kontrol edilmiştir ve devam eden eğitimlere katılmaktadır.
 • Gizli ücretler veya ek ücretler olmadan peşin fiyatlandırma sunuyoruz.
 • Mesai sonrası aramalar için ek ücret ödemeden bize ihtiyacınız olduğunda yanınızdayız.
 • Rekabetçi fiyatlandırma ve esnek finansman, ihtiyacınız olan kaliteli santraller ve ayrıca onarımlar için bütçe ayırmayı kolaylaştırıyoruz.
 • Ürünlerimiz ve hizmetlerimiz, içinizin rahat etmesi için sektör lideri garantilerle desteklenmektedir.

Kemerburgaz & Göktürk karel servisi ekibi, tüm santral ihtiyaçlarınız için size yardımcı olmaya hazır. Bir santral uzmanıyla iletişime geçmek ve bugün bir randevu ayarlamak için bugün arayın veya basit çevrimiçi formumuzu doldurun.

EN İYİ ŞİRKETTEN EN İYİ SANTRAL ONARIMI

Santral onarımı söz konusu olduğunda, sorunlarınızı kalıcı olarak çözmeyi garanti eden bir şirketle çalışmanız gerekir. Bölgenin güvenilir santral servisi olarak, santral çözümleriyle elde edeceğiniz şey budur.

Santralinizin markası veya modeli ne olursa olsun, santral onarım hizmetlerimiz tüm ihtiyaçlarını kapsar ve şunları sunarız:

 • Acil Servis: Ekiplerimiz yılın 365 günü 7/24 hizmet vermektedir. Ayrıca bize ihtiyacınız olduğu anda sorununuzu çözmek için hızlı bir şekilde yanıt veriyoruz.
 • Zamanında Onarım Seçenekleri: Acil santral onarımımıza ek olarak, sisteminizin arıza süresini en aza indiren aynı gün servis ve hızlı çözümler sunuyoruz.
 • Garantili Kalite: Kemerburgaz & Göktürk karel servisinde, tamamladığımız tüm servis işlerinde 1 yıl Onarım Garantisi veriyoruz.
 • Deneyimli Teknisyenler: Bölgedeki en yüksek kalitede hizmeti almanızı sağlamak için tüm teknisyenlerimiz sertifikalı, lisanslı ve yüksek eğitimlidir.

Yorum Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Konuşmaya Başla
💬 Bize Yazın
Hemen tıklayarak WhatsApp üzerinden iletişime geçebilirsiniz ya da 0850 244 1 451 numaralı telefondan KEMERBURGAZ & GÖKTÜRK Karel servisi çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.