SANTRAL ONARIMINA İHTİYACINIZ VARSA BİZE GÜVENEBİLİRSİNİZ

Adres:İstoç 10.Ada No:97/B Mahmutbey, Bağcılar/İstanbul
Çalışma Saatleri::08:00-21:00
Telefon:(0850) 244 14 51
Telefon 2:(0212) 677 36 06
E-mail:info@karelsantralservisi.com

İstoç Karel servisi, santral sistemlerinin kurulumu, servisi ve onarımı için seçilmiş bir sağlayıcıdır. Ayrıca teknisyenlerimizin tamamen kalifiyedir ve tüm santral sistemlerinden herhangi birini tamir edebilirler. Bununla birlikte santral veya başka bir haberleşme sisteminde çalışmak için geçerli sertifikalara sahiptirler.

Santralin iş hayatımızdaki önemini hepimiz biliyoruz. Ancak bozulduğunda hemen işe koyulacak ve mükemmel müşteri hizmeti sağlayacak birini istersiniz! Bu nedenle İştoç Karel servisi şirketi olarak buradayız. Çünkü başka hiç kimse uzmanlıklarını veya fiyat yapısını bu kadar kısa sürede kaliteli onarımlarla eşleştiremez. Ayrıca hiçbir durumda süpriz bir ekstra ücret çıkarmıyoruz.

Yılın 365 günü, günün 24 saati hizmet veren İstoç merkezli santral hizmetleri şirketiyiz. Karşımıza ne çıkarsa çıksın işlerinizi yoluna koymak için tüm müşterilerimize acil servis hizmeti sunuyoruz!

Dikkat: İstoç Karel servisi teknisyenimizin çalışmaya başlamasına izin vermeden önce Hizmet Şartları ve Koşullar sözleşmemizi incelemenizi tavsiye ederiz. Firmamızdan teknik servis talebinde bulunmanız, bu Sözleşmenin tamamının kabul edildiği anlamına gelir.

istoç karel servisi

Çalışma Saatlerimiz

Pazartesi – Cuma
08:00 – 21:00

Cumartesi
09:00 – 20:00

Pazar
10:00 – 19:00

BİLGİLENDİRME: İstoç karel servisi olarak sadece “yerinde teknik servis hizmeti” veriyoruz. Arızalı ürün bırakma, ürün inceleme talepleriniz için Merkez Ofisimizi 0850 441 4 234 numaramızdan arayabilirsiniz

FİRMANIZIN İHTİYAÇLARI DOĞRULTUSUNDA SİZE EN UYGUN ÇÖZÜMLER SUNARIZ

Bir karel santral sistemi işinizin önemli bir parçasıdır. Bakım ekibimizin, karel santral sisteminizin maksimum performans ve verimliliğini sağlamak için bakımı tamamlarken detaylara dikkat etmenin öneminin tamamen farkındayız.

Santral onarımları söz konusu olduğunda, müşteri hizmetlerinde mükemmellik sağladığımızı belirtmek isteriz. Ayrıca düzenli servislerle santral ekipmanınızın yıllarca hizmet vereceğini düşünmenizi isteriz. Onarımlarınızı mümkün olduğunca verimli ve düşük maliyetli bir şekilde gerçekleştireceğiz. Gereksinimlerinizi görüşmek için lütfen bizimle iletişime geçin. Ticari veya konut için ihtiyaçlarınıza uygun bir bakım planı bulmanıza yardımcı olalım.

Santralinizi, İnternetinizi, Telefon hatlarınızı, İletişim altyapınızı korumak için planlanmış bir Bakım Sözleşmesi hakkında bilgi almak ister misiniz? O halde İstoç Karel santral servisi ile iletişime geçin. Son olarak sorularınızı yanıtlamaktan ve işiniz için doğru çözümü bulmanıza yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

BAKIM VE SERVİS TAAHHÜTLERİ

Bakım sözleşmeli müşteriler için günde 24 saat taahhütlü bir çağrı hizmeti sunuyoruz. Mümkün olduğunda tüm çağrılara 4 saat içinde servis vermeyi hedefliyoruz. Ayrıca bakım sözleşmesine sahip müşteriler, mevcut bir sözleşme kapsamındaki düzenli bakım dışındaki servis çağrıları için indirimli ücretlerden yararlanır. Hizmetlerimizi taleplerinize göre karşılamayı ve mümkünse özel gereksinimlerinizin farkında olan sahaya özel bir mühendis sağlamayı amaçlıyoruz.

İSTOÇ’DAKİ MÜŞTERİLERİMİZE SERVİS SÜRESİ VE AYNI GÜN ONARIM

İşinize değer verdiğimizden ve mümkün olduğunda tüm aramalara aynı gün servisle katılmayı hedeflediğimizden emin olabilirsiniz. Teknisyenlerimiz daima 7/24 hizmetinizdedir. Lakin mümkünse, “mesai saatleri dışında da” hizmet konusunda size tavsiyede bulunacaktır. Herhangi bir çalışmaya başlamadan önce bir maliyet raporu çıkartıyoruz.

ZENGİN YEDEK PARÇA STOĞU İLE ANINDA ARIZA TEŞHİSİ

Teknisyenlerimiz, atölye stoğumuz ve profesyonel bir tedarikçi grubumuz tarafından desteklenen geniş bir yedek parça yelpazesine sahiptir. Standart arızaları hemen tamamlamayı hedefliyoruz. Böylece herhangi bir malzeme bekleme süresini ve nihai faturanızı azaltıyoruz.

Yorum Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Konuşmaya Başla
💬 Bize Yazın
Hemen tıklayarak WhatsApp üzerinden iletişime geçebilirsiniz ya da 0850 244 1 451 numaralı telefondan İSTOÇ Karel servisi çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.