EYÜP İLÇESİNDE BULUNAN SERVİSİMİZ HIZLI VE KALICI HİZMET SAĞLAMAKTADIR

   Eyüp Karel Santral Servisi


Eyüp karel santral servisi

Teknisyenlerimiz gece veya gündüz, karel santral sisteminizi yeniden çalıştırmak için ne gerekiyorsa yapmaya hazırdır. Çoğu onarımın hemen tamamlanabilmesi için her araçta çok çeşitli orjinal yedek parçalar stoklarız. Ücretlendirmemiz, hiçbir gizli ücret olmaksızın şeffaf ve anlaşılması kolaydır. 

Herhangi bir çalışmaya başlamadan önce tahmini bir fiyat çıkaracağız, böylece maliyetlerin ne olacağını önceden bileceksiniz. Teknisyenlerimiz, herhangi bir şekilde satış taktikleri olmadan onarım veya yeni santral kurulum arasında karar vermenize yardımcı olacaktır.

Teknisyenlerimiz size bol miktarda bilgi vermek üzere eğitilmiştir. Santral tamir ve onarım işlerinizi Eyüp Karel teknik servisi’ne emanet edebilirsiniz .

Eyüp Karel santral satış ve tasarım ekibi, santral sisteminizi değiştirme zamanı geldiğinde tam bir maliyet hesaplamasını yapacaktır. Çeşitli gereksinimlere santral sitemlerinin kurulumlarını tamamlama konusunda çokuzun yıllara dayanan deneyime sahibiz. 

Yeni bir santral kurulumunun daha konforlu bir iş ortamı sağlayacağından şüphemiz yok. Ayrıca yeni nesil santrallerin gelişmiş teknolojik avantajları ile kullanım maliyetlerinizi azaltacağından emin olabilirsiniz. 

Kurulumdan sonra, yıllık santral hizmetlerini bütçe dostu bir fiyata sağlamak için uygun bakım anlaşmaları sunuyoruz. Eski santralinizin en iyi performansı göstermesini sağlamak için hizmetlerimiz de mevcuttur.

EYÜP KAREL SANTRAL SERVİSİ VE ÜSTÜN ÇÖZÜMLER

%100 Memnuniyet Garantisiyle Desteklenen Santral Onarımı

Santraliniz çalışmıyor mu? Cihazı fişe taktıktan sonra değişik sesler mi çıkarıyor? Endişelenmeyin. Karel santral servisi uzmanları Eyüp’te santral onarımına ihtiyacınız olduğunda size yardımcı olmaya hazırdır.

Teknisyenlerimiz sektörümüzdeki en kalifiye personeller arasındadır. Olağanüstü müşteri hizmeti ve memnuniyeti sağlamak için onlara güvenebilirsiniz. Kaliteli çalışmalarımızın o kadar arkasındayız ki bir yıllık %100 Memnuniyet Garantisi veriyoruz.

ACİL DURUMLARDAKİ SANTRAL ONARIMLARI İÇİN DAİMA YANINIZDAYIZ

Arızaların hemen çözülmesi her zaman en iyisidir. Beklemek, daha pahalıya mal olacak daha fazla hasara neden olmaktadır.

Eyüp karel servisi, firmaların çoğunluğunda santral sorunlarının bekleyemeyeceğini bilir. Bu sebeple 7/24 hizmet vermeye daima hazır durumdadır.

Bir santral tamir şirketinin taleplerinize yanıt vermesini beklemek şirketler için güç bir durumdur. İş ortasında, firmanız beklenmedik bir şekilde ualaşılamaz hale geldiğinde, hızlı bir şekilde aksiyon alacak tamamen hazırlıklı bir firmaya ihtiyacınız var. Belirlenen saatte firmanızda hazır bir teknisyen bulundurmak için biz buradayız.

İşte burada Eyüp Karel santral servisi devreye giriyor! Karel santral onarımı için aciliyet durumunuzu anlayışla karşılıyoruz. Bununla birlikte en geç 2 saat içinde firmanıza personel yönlendireceğimiz konusunda bize güvenebilirsiniz.

Ayrıca, biz yıllardır sektörde hizmet veren saygın bir firmayız. Lisanslı, sertifikalı ve sigortalıyız. Bizim için değerli olan dürüstlük karinesine sahibiz. 

Hızlı çalışmamız dağınık olduğumuz anlamına gelmez. Personellerimiz ofisinizi terkederken temiz ve düzenli bırakacağından şüpheniz olmasın.

SANTRALİMİ ONARMALI YA DA DEĞİŞTİRMELİMİYİM

Karel ms48c santral

İşte Dikkate Alınması Gereken Bazı Faktörler:

Karel santral servisi Eyüp, firmanız için uzaman santral onarımı yanı sıra santral satış ve kurulum da sağlar. Ancak, santralinizin tamir etmeye veya değiştirmeye değer olduğunu nasıl anlarsınız? Özellikle santraliniz nispeten daha yeniyse, tüm yıl boyunca çalışır durumda tutmak için ihtiyacınız olan tek şey onarım olabilir. 

Ancak üzerinde çok fazla kilometre bulunan santral sistemleri için aynı şeyi söyleyemeyiz. Tabiri caizse astarı yüzünden pahalıya gelecek bi tamir işleminin hiçbir anlamı yoktur. Bu sebeple yeni bir Karel santral satın almanız daha mantıklı olacaktır

ONARIM MALİYETİ VE DEĞİŞTİRME MALİYETİ

Sorun ne kadar kritik olursa, genellikle onarım maliyeti o kadar yüksek olur. Santral sisteminizdeki tamir maliyeti, değiştirme maliyetinin %50’sinden fazla olduğunda, Eyüp Karel santral servis olarak yeni bir sistem almanızı öneririz. Bu uzun vadede mantıklıbir hamledir. Çünkü gelecekteki onarımlar muhtemelen artmaya devam edecek ve santral verimliliğiniz sizi bıktırana kadar düşecek. Yeni bir telefon santrali ile değiştirmek, işletmeniz için sağlıklı bir iletişim anlamına gelir. Ayrıca yıllarca yüksek maliyetli tamir işlemlerinden korunmanızı sağlayacaktır.

Danışmak İçin Hemen Arayın

Santral onarım veya değiştirme ihtiyaçlarınızı daha fazla ertelemeyin. İster basit bir tamir ihtiyacınız olsun, ister yeni, daha teknolojik bir modelle değiştirmek isteyin, yüksek eğitimli teknisyenlerimiz mümkün olan en kısa sürede ihtiyaçlarınızı karşılayacaktır. Santral sisteminizin, iyi çalışmasını sağlamak için yıllık bakımımızdan yararlanabilirsiniz. Bugün bizi arayın 0850 244 1 451 santral sisteminizi tekrar çalışır duruma getirelim.

2 Müşteri Yorumu
Average 
 5 Based On 1

Yorum Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Konuşmaya Başla
💬 Bize Yazın
Yardıma mı ihtiyacınız var?
EYÜP Karel santral servisimiz hizmetinizde!
Hemen tıklayarak WhatsApp üzerinden iletişime geçebilir ya da 0850 244 1 451 numaralı telefondan arayabilirsiniz.