BAŞAKŞEHİR KAREL SERVİSİ ÇAĞRI MERKEZİ – 0850 244 1 451

Adres:Ziya Gökalp Mah. Süleyman Demirel Bulvarı İş Modern Blok 27/1, D:9 Başakşehir/İstanbul
Çalışma Saatleri::08:00-21:00
Telefon:(0850) 244 14 51
Telefon 2:(0212) 677 36 06
E-mail:karelyetkiliservisi@gmail.com

Başakşehir Karel servisi tam hizmet veren, lisanslı ve sigortalı bir santral bayisi ve onarım servisidir. 2003’ten beri Başakşehir’de firmalara hizmet veriyoruz. Bununla birlikte 150.000’den fazla santral kurulumunu tamamladık ve İstanbul genelinde 350.000’den fazla memnun müşterimiz oldu. Müşteri hizmetleri bizim 1 numaralı önceliğimizdir. Misyonumuz en iyi fiyat ve hizmeti vermektir. Bir aile şirketi olarak, santral ihtiyaçlarınız için bizi seçtiğinizde, sadece bir şirketle çalışmakla kalmıyor, Karel servis ailesine katılıyorsunuz.

SİZİN İÇİN BURADA OLAN VE SİZİ ÖNEMSEYEN BİR ŞİRKETİZ

2003’ten beri Başakşehir Karel servisi kendini işine ve müşterilerine adanmıştır. Başakşehir osb topluluğunun bir üyesiyiz. Ayrıca ilk zamandan beri kaliteli santral hizmetlerine olan bağlılığımızla yaşıyoruz. Santral kurulum ve yardımcı hizmetler konusunda bilgili bir satış personeli ve bilgi ve becerilerini geliştirmeye devam eden bir teknisyen ekibi sayesinde, Başakşehir’in önde gelen santral şirketlerinden biri haline geldik. Aynı zamanda müşterilerimizin her birine dürüst, etik ve güvenilir hizmet sunarız. Çünkü akla gelebilecek en yüksek kalitede müşteri hizmeti ve işçiliği sağlarsak, müşterilerimizin arkadaşlarına ve diğer firmalara başvuracaklarını ve kendi santral ihtiyaçları için geri geleceklerini biliyoruz.

Ekibimizin her üyesinin benzersiz hizmetimize ihtiyaç duyan Başakşehirdeki müşterilerine hizmet vermeye uygun olmasını sağlamak için karel santral montajcılarımızı, teknisyenlerimizi ve ofis personelimizi işe alırken seçici davranıyoruz. Başka bir deyişle bir müşterinin, ofisimizi aradığında sorularının veya endişelerinin uygun şekilde ele alınmadığını düşünmesini asla istemiyoruz.

karel başakşehir harita

Çalışma Saatlerimiz

Pazartesi – Cuma
08:00am – 21:00pm

Cumartesi
09:00 – 20:00

Pazar
10:00 – 19:00

BİLGİLENDİRME: Başakşehir karel servisi olarak sadece “yerinde teknik servis hizmeti” veriyoruz. Arızalı ürün bırakma, ürün inceleme talepleriniz için Merkez Ofisimizi 0850 441 4 234 numaramızdan arayabilirsiniz

UZUN YILLAR AYNI STANDARTTA KALAN KAREL SANTRAL SERVİSİ

Başarımızın büyük ölçüde hatta tamamının sizin sayenizde olduğunu biliyoruz. Başakşehir Karel servisi, müşterilerimizi her zaman birinci öncelik haline getirmiş olsa da işimizin büyümesine yardımcı olan müşteri sadakati ve yönlendirmeleri olmuştur. Her zaman müşteri geri bildirimlerini dikkate alarak, yıldan yıla gelişmeye devam ediyoruz. Personelimizin bilgili ve güler yüzlü olması, müşterilerimizin kaliteli hizmet alması ve fiyatlarımızın her zaman adil olması sayesinde 19 yılı aşkın süredir itibarımızı koruduk. İşimiz büyümeye devam ederken, niteliklerimiz ve lisanslarımız da büyümeye devam ediyor.

%100 MEMNUNİYET GARANTİSİ

Misyonumuz firmanızı santral durumunuz hakkında mutlu etmektir. Klişe geliyor ve her şirket bunu söylüyor ama biz aslında buna inanıyoruz. Bu nedenle hızlı yanıt sürelerine odaklanıyoruz. Bu nedenle, yalnızca Başakşehir’de en iyi montajcıları ve personeli işe alıyoruz. Ayrıca, iyi ya da kötü geri bildirimleri teşvik ediyoruz; neyi iyi yapıp neyi iyi yapmadığımızı bilmek isteriz. Çünkü firma olarak yaptığımız her şey sizlere daha iyi hizmet verebilmek içindir. Size mükemmelliğe ve müşteri hizmetlerine olan bağlılığımızı göstermemizin yollarından biri, Başakşehir karel servisi garantimizdir. Aldığınız hizmetten herhangi bir nedenle memnun kalmazsanız bize bildiriniz. Doğru yapmak için sizinle birlikte çalışacağız. Herhangi bir geri bildiriminiz veya sorununuz varsa, bize mesaj göndermekten çekinmeyin.

UZMAN KADROMUZLA KALICI ÇÖZÜMLER

Ekibimiz, İstanbul genelinde 350.000’den fazla müşteriye hizmet vermekten gurur duymaktadır. Tüm teknisyenlerimiz ve ofis personelimiz, firmanızı ilk sıraya koyma konusunda aynı tutkuyu paylaşıyor. Yetenekli teknisyenlerden oluşan deneyimli ekibimiz ayrıca gelişmiş lojistik yeteneklerimizle birleştiğinde Başakşehir’in tüm bölgelerine verimli bir şekilde hizmet vermemizi sağlıyor.

Başakşehir Karel santral servisi, teknisyenlerimizden veya montajcılarımızdan herhangi birinden aynı kalitede hizmet bekleyebilirsiniz. Sadece aynı gün hizmet sunmakla kalmıyoruz, ekibimiz iyi yapılmış bir işten yüzünüzde bir gülümseme oluşana kadar ayrılmayacak. Ekip olarak, misyonumuzun Başakşehir ve İkitelli’de en iyi hizmeti en iyi fiyata sunmak olduğu konusunda hemfikiriz. Başka hiçbir santral şirketinin bizim kalitemizle veya uzmanlığımızla boy ölçüşemeyeceğini garanti ediyoruz.

Dikkat: Başakşehir Karel servisi Teknisyenimizin çalışmaya başlamasına izin vermeden önce Hizmet Şartları ve Koşullar sözleşmemizi incelemenizi tavsiye ederiz. Çünkü firmamızdan teknik servis talebinde bulunmanız, bu Sözleşmenin tamamının kabul edildiği anlamına gelir.

Yorum Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Konuşmaya Başla
💬 Bize Yazın
Hemen tıklayarak WhatsApp üzerinden BAŞAKŞEHİR Karel servisi ile iletişime geçebilirsiniz ya da 0850 244 1 451 numaralı telefondan çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.