LİSANSLI VE SERTİFİKALI SANTRAL TEKNİSYENLERİMİZLE HALKALI’DA HİZMETİNİZDEYİZ

HALKALI KAREL SANTRAL SERVİSİ

Karel santral ve sistemler uzun vadede verim alınabilecek cihazlardır. Ancak tutarlı bir bakım konsepti uygulandığında verimli bir şekilde çalıştırılabilir. Bu tür sistemlere eğitimli uzmanlar tarafından servis verilmesi ve gerektiğinde onarılması gerekmektedir.

Tüm bakım işlevleri için Halkalı Karel santral servisi müşterileri olarak kısa sürede ulaşılabilen güçlü servis ekibimize güvenebilirsiniz. Aynı zamanda hızlı bir şekilde ihtiyaç duyulan yere acil olarak yedek parçalar da tedarik ediyoruz.

 24 SAAT TEKNİK SERVİS HATTI


Acil santral onarımına ihtiyacınız varsa, bizi arayın. Hemen sorunu çözmek için acele edelim ve firmanızı kısa sürede yeniden çalışır hale getirelim.

Karel santral sistemlerinin genel revizyonları, onarımlar, modifikasyonlar ve santral bileşenlerinin bakımı müşteriye özel hizmet teklifimizin bir parçasıdır. Ayrıca arızaları önlemeye yardımcı olan ve hasar durumunda hızlı ve güvenilir yardımı garanti eden sisteme özel bakım konseptleri geliştiriyoruz.

Santraliniz çalışmayı durdurduysa veya garip sesler çıkarıyorsa, santral tamirine ihtiyacınız vardır. Santraliniz bozulursa ekibimiz yardım etmek için burada!

Düzenli olarak yapılan bakım, santralinizi 10 – 15 yıl daha fazla çalışır halde tutar. Halkalı Karel santral servisi lisanslı teknisyenlerimiz, santralinizin uzun yıllar boyunca sağlam kalacağından emin olmak için sisteminizi inceler.

SANTRAL VE HABERLEŞME SEKTÖRÜNDE 19 YILLIK MÜKEMMELİYET

Halkalı karel santral servisi, güvenilir santral hizmetleriyle firmanızın telefonlarnın sağlam kalmasına yardımcı olur. Halkalı ve çevre bölgelere hizmet veren profesyonel ekibe sahibiz. Ayrıca santral onarımından yeni santral kurulumlarına kadar her şeyi ve daha fazlasını yapıyoruz.

Halkalı’daki işletmeler, tüm marka ve model santral ünitelerinde bakım ve onarım yapmak için Halkalı Karel santral servise güvenebilirler. Halkalı’daki komşularımıza, yüksek eğitimli teknisyenlerimizin firmalar için hızlı ve sorunsuz hizmet sunduğunu garanti ediyoruz. Eski santraliniz faturanızı yükseltiyor veya olması gerektiği gibi çalışmıyor olabilir. Hiçbir yükümlülük eklenmeden yeni bir santral kurulumu için bir teklif sağlayarak size yardımcı olmaya hazırız.

KAPSAMLI HİZMET İÇİN HALKALI KAREL SANTRAL SERVİSİ’Nİ ARAYIN

Santralinizin servisini veya değişimini istediğinizde, santral ihtiyaçlarınızı görüşmek için hemen bir teknisyen göndereceğiz. Firmanız için sahip olduğunuz mevcut santral sistemini analiz edeceğiz ve çeşitli kurulum seçenekleri sunacağız. Mümkün olan en iyi verimlilikle firmanızın rahatını korumak için ne yapacağınız konusunda bilinçli bir seçim yapabileceksiniz. Yeni bir santral ünitesine sahip olmak için bugün bizi arayın.

SANTRAL SİSTEMİNİZİ GÜVENCE ALTINA ALIN

Halkalı’daki komşularımız, eğitimli ve bilgili teknisyenlerimiz tarafından 24 saat acil servis hizmetine zaten güvenebilirler. Ancak santralinizin kapsamlı bakım anlaşmasına sahip olduğunu bilmenin de gönül rahatlığını sağlıyoruz. Halkalı Karel santral servisi işyerleri için çeşitli hizmetleri uygun fiyata sağlayan bakım anlaşmaları sunar. Size en iyi hizmeti en iyi fiyata sağlamak için birden fazla hizmet sözleşmeye entegre edilmiştir. Santralinizin, verimli ve güvenilir bir şekilde çalışasını sağlamak tek gayemiz. Bunun için için yazılım güncelleme de dahil olmak üzere en iyi bakım ve uzmanlıkla yaklaşıyoruz.

HALKALI KAREL SANTRAL SERVİSİ’NİN BAKIM ANLAŞMASININ FAYDALARI

Halkalı Karel teknik servisi’nin önde gelen bakım anlaşması maksimum güvenlik sağlar, ekipmanınızın ömrünü uzatır ve telefon faturalarınızı düşürür. Bakım hizmeti güvenlik denetimi, santral sistemleriniz için hassas bir ayar ve profesyonel temizlik sunar. Kendinizi masraflardan, yüksek faturalardan ve baş ağrılarından kurtarmak için bugün bizi arayın. Bakım anlaşmasının avantajlarından bazıları şunlardır:

  • Daha az arıza
  • Teknik servis önceliği
  • Düzenlik bakım koruması
  • Saatlik ücret yok
  • Tüm onarımlarda %10 indirim
  • Daha düşük faturalar

Firmanızı sağlam bir iletişim yapısı üzerinde tutmaktan uygun fiyatlı hizmetler sağlamaya kadar her zaman ihtiyaçları karşılamaya kendimizi adadık. Kurulum, onarım veya bakıma ihtiyacınız olsun, teknisyenlerimiz her işi hızlı ve verimli bir şekilde tamamlayacaklardır. Tüm çalışmalarımız gönül rahatlığı garantilidir.

KAREL SANTRAL HAKKINDA SIKÇA SORULAN SORULAR

Santralime neden servis/bakım yaptırmalıyım?

Düzenli servis ve bakım, Karel santralinizin kullanım ömrünü önemli ölçüde uzatan ve işletme maliyetlerini azaltan maksimum verimlilikte çalışmasını sağlar. Ayrıca, rutin bakım, santralin yalnızca standart üreticinin bir yıllık garantisi yerine 5 yıla kadar tam garantiye sahip olmasını sağlayacaktır.

Karel santral kurulumu ne kadar sürer?

Bu, kurulumun hem karmaşıklığına hem de boyutuna bağlıdır. Daha büyük ticari kurulumlar için bir günden birkaç haftaya kadar değişebilir. Bununla birlikte, firmanzda keşif yaptığımızda kurulumun ne kadar süreceğine dair bir bilgi vereceğiz. Genel olarak, her bir santralin kurulumu yaklaşık bir gün sürer.

Santrali ne zaman kurabilirsiniz?

Bize onay verdiğinizde, santrali hemen sipariş ediyoruz. Çoğu durumda, santrali 1 gün içinde tamamen monte edebiliriz. Elektronik ile ilgili tüm endüstrilerde olduğu gibi, teslim sürelerinin talebe göre değişebileceğini lütfen unutmayın.

Yorum Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Konuşmaya Başla
💬 Bize Yazın
Yardıma mı ihtiyacınız var?
Halkalı Karel santral servisimiz hizmetinizde!
Hemen tıklayarak WhatsApp üzerinden iletişime geçebilir ya da 0850 244 1 451 numaralı telefondan arayabilirsiniz.