GAYRETTEPE’DEKİ MÜŞTERİLERİMİZE KURUMSAL GARANTİLİ SERVİS HİZMETİ VERİYORUZ

Adres:Girne Sk. No:8, 34349 Gayrettepe- Beşiktaş/İstanbul
Çalışma Saatleri::08:00-21:00
Telefon:(0850) 244 14 51
Telefon 2:(0212) 677 36 06
E-mail:karelyetkiliservisi@gmail.com

20 yılı aşkın bir süre önce kuruluşumuzdan bu yana, Gayrettepe Karel servisi istisnai müşteri hizmetlerimiz ve mükemmelliğe ulaşma çabamızla hizmetinizdeyiz. Tüm süreç boyunca içiniz rahat olsun; satış, kurulum, servis ve bakım. Uzmanlık alanımız perakende, ticari ve endüstriyel haberleşme sistemleri satış tamir ve kurulumları olup, önde gelen uluslararası üreticilerden en yüksek kalitede ekipman tedarik etmektedir. Size nasıl yardımcı olabileceğimizi görmek için bugün ekibimizin bir üyesiyle iletişime geçin.

Güvenilir ve uygun fiyatlı bir santral şirketi bulmak zor olabilir. Bu nedenle Gayrettepe karel teknik servisi haftanın yedi günü ağrısız, sorunsuz, hızlı ve kaliteli hizmetler sunmayı taahhüt eder. Sektördeki en iyi üreticiler tarafından yeni ekipman kuruyoruz ve her marka ve üreticiye ait santral sistemlerini firmanızda onarıyoruz. Bu da bir daha asla başka bir santral servisi aramanıza gerek kalmayacağı anlamına geliyor.

karel Gayrettepe harita

BİLGİLENDİRME: Gayrettepe karel servisi olarak sadece “yerinde teknik servis hizmeti” veriyoruz. Arızalı ürün bırakma, ürün inceleme talepleriniz için Merkez Ofisimizi 0850 441 4 234 numaramızdan arayabilirsiniz

GAYRETTEPE KAREL SERVİSİ MÜŞTERİ HİZMETLERİNE BAĞLILIĞIMIZ

Gayrettepe Karel şubemizde müşterilerimize Gayrettepe bölgesindeki en iyi santral hizmetlerini sunuyoruz. Bu özveriyi ciddiye alıyor ve tamamladığımız her işte yüksek standartlarımızı koruyoruz. Güvenilir bir santral servisi şirketi olarak, en iyi fiyata yüksek kaliteli işçilik ve uzman hizmetler sunuyoruz. Odak noktamız her zaman işi doğru ve zamanında yaparak müşteri ilişkilerimizi güçlendirmektir. Onarım ve değiştirme işlerimizde sadece lisanslı teknisyenleri işe alarak ve kaliteli malzemeler kullanarak “katma değerli” hizmetler sunuyoruz.

BÜTÇENİZE UYGUN ÇÖZÜMLER SUNMAK

Karel santral sorunlarının genellikle beklenmedik bir şekilde ortaya çıktığını biliyoruz. Bununla birlikte bütçelememiş olabileceğiniz bir faturayı ödemenize neden olduğunu anlıyoruz. Neyse ki ekibimiz, bütçenizi sarsmayacak bir çözüm bulmanıza yardımcı olmak için burada. Bir onarım veya değişime ihtiyaç duyduğunuzda, bilinçli bir karar verebilmeniz için size mevcut tüm seçenekleri ve tahmini fiyatları sunacağız. Ekibimiz size asla en pahalı ürünü almanız veya gerçekten ihtiyacınız olmayan bir hizmeti önermeniz için baskı yapmaz. Santral hizmetlerini herkes için uygun fiyatlı hale getirme yeteneğimizle gurur duyuyoruz.

SANTRAL SEKTÖRÜNÜN EN İYİSİ

Santraliniz bozulduğunda, dakikalar veya saatler günler gibi gelebilir. Ancak diğer santral servisleri mümkün olduğu kadar çok işi bir güne sığdırmaya çalışır. Biz her bir santral tamiri işinin doğru yapıldığından emin olmak için zaman ayırıyoruz.

Teknisyenlerimiz Karel ve daha fazlası dahil olmak üzere her marka santral markasına servis verebilir.

  • Hızlı onarımlar uzun vadede daha maliyetli olduğundan, yalnızca uzun vadeli santral onarımları sağlıyoruz.
  • IP santral, Analog santral, Bulut santral üniteleri dahil her türlü santral sistemini tamir edebiliriz.
  • Herhangi bir garantiyi geçersiz kılmaktan kaçınmaya özen gösteriyoruz, böylece santral ekipmanınız için maksimum kapsamın keyfini çıkaracaksınız.
  • Ayrıca beklenmedik santral onarımlarından kaçınmanıza yardımcı olabilecek sezonluk bakım, anlaşmaları da sağlıyoruz.

Tüm Gayrettepe Bölgesine Hizmet Veren Yerel Aile Santralciniziz

Gayrettepe Karel santral servisi, 20 yılı aşkın bir süredir bölgedeki iş sahiplerine hizmet vermektedir. Tamamı lisanslı teknisyenlerimiz tarafından gerçekleştirilen olağanüstü santral hizmetleri sunuyoruz. Aile tarafından işletiliyor ve yerel olarak sahibiz ve uygun fiyatlarla üstün hizmetler sunmaya çalışıyoruz. Müşterilerimiz bizim önceliğimizdir, bu nedenle haftanın 7 günü, günün 24 saati hizmetinizdeyiz.

Dikkat: Gayrettepe Karel servisi teknisyenimizin çalışmaya başlamasına izin vermeden önce Hizmet Şartları ve Koşullar sözleşmemizi incelemenizi tavsiye ederiz. Firmamızdan teknik servis talebinde bulunmanız, bu Sözleşmenin tamamının kabul edildiği anlamına gelir.

Yorum Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Konuşmaya Başla
💬 Bize Yazın
Yardıma mı ihtiyacınız var?
GAYRETTEPE Karel santral servisimiz hizmetinizde!
Hemen WhatsApp üzerinden iletişime geçebilirsiniz ya da 0850 244 1 451 numaralı telefondan arayabilirsiniz.