BEYLİKDÜZÜ MULTİTEK SANTRAL VE DİAFON ÜRÜNLERİ TEKNİK SERVİS HİZMETİ

Acil yardım için hemen 0850 244 1 451 numaralı telefondan Beylikdüzü Multitek servisi teknisyenlerimizi arayın veya yardım ve tavsiye almak için iletişim formumuzu doldurun.

Multitek santral sisteminize yardımcı olması için bölgede bir santral teknisyeni arıyorsanız, firmamız size yardımcı olabilir. İlgi alanlarınızın her zaman listenin başında olmasını sağlıyoruz. Bizi şimdi 0850 244 1 451 numaralı telefondan arayın. Multitek yetkili servisimiz ihtiyaçlarınızı anlar ve mümkünse sorunlarınızı telefonla çözmenize yardımcı olur. Bununla birlikte dilerseniz acil bir ziyaret ayarlar.

Mevcut santral sisteminizle ilgili yardıma mı ihtiyacınız var? Uzmanlıklarını hizmetinize sunan deneyimli telefon mühendislerimiz var. Multitek servis Beylikdüzü yalnızca santral sisteminizin marka ve modeli konusunda uzman olan telefon teknisyenleri ile hizmet verir.

multitek beylikdüzü servisi

Yardımcı Olabileceğimiz Türde Sorunlar Şunlardır

  • Hata bulma
  • Mevcut santralinizin yeniden programlanması
  • Ekstra veya yedek telefon prizleri montajı
  • Mevcut telefon sisteminize yeni kartların takılması
  • Yeni sesli postalar ekleme
  • Yeni personel eğitimi
  • Ofis telefon kabloları yeniden düzenleme
  • Hasarlı kabloları onarma veya değiştirme
  • Telefon prizinin taşınması

Multitek yetkili servisi iş iletişimi mühendisleri bir santral sisteminin bakımını yaptıklarında, daha sonra aynı sorunlarınızı uzaktan çözemezlerse ve sizi ziyaret etmeleri gerekiyorsa, bu ziyaretler için sizden ücret almazlar. Ayrıca santral sisteminize yıllık olarak bakım yapacaklar ve sizin tarafınızdan gerekli görülen her türlü değişikliği ücretsiz yapacaklardır. (Adil kullanım politikasına tabidir).

Beylikdüzü Multitek Diafon Servisi

On yıllardır Beylikdüzü bölgesinin diafon sistemlerini tamir ediyoruz. Hiçbir sorun çok büyük veya çok küçük değildir. Aşağı kaydırarak veya bizi arayarak daha fazla bilgi edinin.

Bir gün, bir kapı giriş sistemi birdenbire sorun çıkarmaya başlayabilir. Görüntü çalışmaz, zil artık ses çıkarmaz, vb.

Beylikdüzü’de, sizin ve binanız için multitek diafon sistemi servisi ve bakımı yapmak için tüm uzmanlığa sahibiz.

Bizimle iletişime geçin, arızanızın belirtilerini açıklayın, biz de size hangi adımları atmanız gerektiği konusunda tavsiyede bulunalım.

Uzman ekibimiz tüm Beylikdüzü bölgesini kapsamaktadır.

İstanbul çapında kapı giriş sistemi bakımı ve kurulumunda 25 yılı aşkın deneyime sahip olan bizler, sorun ister büyük ister küçük olsun, size yardımcı olmak için mükemmel bir konumdayız. En önemlisi, fiyatlarımız rekabetçidir ve işler için her zaman önceden teklif veririz.

Yorum Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Konuşmaya Başla
💬 Bize Yazın
MULTİTEK SANTRAL VEYA DİAFON SİSTEMİNİZLE İLGİLİ SORUN MU YAŞIYORSUNUZ? BEYLİKDÜZÜ ŞUBEMİZLE HEMEN WHATSAPP ÜZERİNDEN GÖRÜŞEBİLİRSİNİZ