ATAKÖY SANTRAL SERVİSİ TEKNİSYENLERİMİZ BİR TELEFON UZAĞINIZDA

Santralinizin ne zaman bozulacağını kontrol edemezsiniz. Yoğun bir iş gününde, en çok ihtiyacınız olduğunda santral sisteminizin çalışmayı durdurmasının ne kadar sinir bozucu olduğunu anlıyoruz. Bu nedenle Ataköy Karel santral servisi olarak acil santral onarım hizmetleri sunmaktan mutluluk duyuyoruz. Üstelik, mesai saatleri dışında bizi aramanız gerekirse, sizden fazla mesai ücreti almayacağız.

Bize ihtiyacınız olduğunda sizin için buradayız. Ne tür acil santral onarım hizmetlerine ihtiyacınız olursa olsun, Ataköy Karel santral servisi’ne güvenebilirsiniz. Telefon hatları, Telefon santrali ve İnternet sistemlerde acil onarımlar yapabiliyoruz. Gece geç saatlerde, hafta sonu veya tatil sırasında santral tamiri ve satın alma ihtiyacınız olduğunu fark ederseniz, yanınızdayız.

ataköy karel santral servisi

YILLIK SANTRAL BAKIM ANLAŞMALARIMIZLA ARIZA İHTİMALLERİNİ ÖNLEYİN

Santral arızasını tahmin etmek imkânsız olsa da yıllık santral bakım planımızla bu olasılığı azaltabilirsiniz. Ataköy Karel teknik servisi bakım anlaşması, santralinizin güncel kalmasını ve verimli bir şekilde çalışmasını sağlar. Bu plandan elde ettiğiniz avantajlardan bazıları şunlardır:

  • 24 saat VIP hizmeti
  • Onarımlarda %15 indirim
  • VIP müşteriler için bir özel yardım hattı
  • Normalden daha uygun fiyatlı keşif ve teşhis ücretleri
  • Yılda iki kez güncelleme ve santral programlama
  • Anlaşmalı olduğunuz sürece tüm onarımlar ücretsiz

Kısacası, santral bakım anlaşmamız sizin için cazip avantajlar sağlıyor. İhtiyaçlarınızı ilk sıraya koyuyoruz ve acil ihtiyaçlarınızı her zaman en öne alıyoruz. Sisteminizi iyi durumda tutmanın ve daha uzun süre çalışır durumda tutmanın en kapsamlı yolu.

SAAT VE ZAMAN FARKETMEKSİZİN SERVİSİMİZ HİZMETİNİZDE

Ataköy Karel santral servisi’nde her gün tek bir hedefle çalışmaya geliyoruz. Ataköy, Bakırköy, Yeşilyurt ve Dünya ticaret merkezinde kalıcı müşteri ilişkileri kurmak için daha fazla değer ve daha fazla güven sağlamak.

Telefon, santral ve internet sorunları önceden haber verilmeksizin meydana gelmektedir. Karel santral uzmanlarının günün 24 saati size yardımcı olmak için hazır olduğunu bilmelisiniz. Mesai saatleri dışında ekstra ücret ödemeksizin istediğiniz zaman bizimle iletişime geçin. Firmanız için hazır olacağız.

AYNI GÜN ONARIM VE DEĞİŞİM

Aradığınızda 2 saat içinde orada olacağız. Ataköy Karel santral servisi’nde işleri böyle yaparız. Bölgedeki karel kullanıcılarının teknisyenlerimize beş yıldızlı inceleme vermek için zaman ayırmasına şaşmamalı. Karel teknik servisimiz, her serviste santral ünitenizdeki her hareketli parçayı ve sistemi kontrol edecek ve denetleyecektir. Ayrıca bu sistemleri görsel olarak kontrol etmekten fazlasını yapacağız. Santralinizin en küçük parçalarını bile kontrol etmek için uygun araçları, göstergeleri ve dijital cihazları kullanacağız. Santral sisteminizde bakım yaptığımızda, her şeyin en iyi şekilde çalıştığından emin olabilirsiniz.

GARANTİLİ KAREL SERVİS HİZMETİMİZLE TANIŞMAK İÇİN HEMEN ARAYIN

Santral sisteminiz ve telefonlar işletmelerde en çok kullanılan sistemlerden ikisidir. Santral bakım planımıza kaydolmak, bu sistemlerin ömrünü uzatmanıza, aylık görüşme giderlerinizi azaltmanıza ve arızaları önlemenize yardımcı olur. Ataköy Karel santral servisi size yılda iki kez kapsamlı bir bakım hizmeti, sunar. Karel Santral sistemlerinizin ve altyapınızın en iyi durumda kaldığından emin olmak istiyorsanız, bugün servis kaydı oluşturun. Başlamak için 0850 244 1 451 numaralı telefondan bizi arayın veya çevrimiçi olarak bizimle iletişime geçin!

Yorum Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Konuşmaya Başla
💬 Bize Yazın
Yardıma mı ihtiyacınız var?
Ataköy Karel santral servisimiz hizmetinizde!
Hemen tıklayarak WhatsApp üzerinden iletişime geçebilir ya da 0850 244 1 451 numaralı telefondan arayabilirsiniz.